Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Próbálkozzak még?

Próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
Hát hol is kezdjem. Van egy elég jó barátom ( lány). Régen nem beszéltem vele, de most újra beszélek vele. És hát én elmondtam neki, hogy nekem ez a kapcsolat több lenne mint barátság. Erre nem tudott semmit se mondani... Írtam neki, hogy csak egy esély kell, próbáljuk meg. De azt írta, hogy egy ilyennel nem szeretné elrontani a közeli barátságunkat... Ezért kicsit le is vagyok törve, de szerintetek megérné még próbálkozni, vagy hagyjam rá az egészet??

2014. aug. 29. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén szerintem nem akar többet, és amíg be nem jelentetted neki a dolgot, meg se fordult a fejében, hogy te többet akarhatsz. Legalábbis a leírásból most nekem így tűnik, de ne legyen igazam. Megeshet az is, hogy túl félénk, és nem akarja hamar beadni a derekát, vagy tényleg csak a barátságotokat akarja ennyire óvni. Én mindenesetre nem erőlködnék tovább.
2014. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De közbe meg van olyan pillanat, amikor meg úgy ír, mintha Ő is szeretné ezt a kapcsolatot, másnap meg mintha elvágták volna.
2014. aug. 29. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!