Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan maradhatnék hűséges a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradhatnék hűséges a barátnőmhöz mikor a magyar lányok a legszebbek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha szerelmes leszel, hűséges maradsz.
2019. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj el hogy neked az lenne ideálisabb ha minden random lyukat betömhetnél, vagy ha egy fix kapcsolatban kiteljesedhetnél. Ha előbbi, akkor ne zárd magad börtönbe egy kapcsolattal, ha utóbbi, akkor az önuralom a kulcsszó.
2019. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Szépek???? A magyar lányok több mint fele ritka gusztustalan, ízléstelen, elhízott trampli.
2019. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 rng1989 válasza:
78%
Kezdetnek novessz gerincet...Utana mar pofon egyszeru lesz.
2019. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Sajnos igaza van, a magyar nők hatalmas többsége igencsak kritikán aluli.


F, 39

2019. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem mintha a magyar férfiak főnyeremények lennének. 😂 A nagy részük dagadt kocka, vagy éppen 20 kilós pálca gyerek. 🤷 20/F
2019. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg vicces, hogy akik itt fikázzák a magyar lányokat, nagy eséllyel a legrusnyább magyar férfiak közé tartoznak:D
2019. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akik a magyar lányokat leszóljátok menjetek ki külföldre ott nézzétek meg hogy milyen lányok vannak
2019. aug. 20. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem ezt minden évbe más országba szoktunk menni nyaralni családdal vagy barátokkal és nem igazán vettem észre hogy máshol ne lennének szépek átlagosak és számomra nem tetszők hasonló arányokban. Persze nem írtam tanulmány és nem csináltam felmérést se de szerintem akik ezt állítják se tették. :) Attól hogy volt jobb esetben is egytucat tapasztalatod még nem kéne milliárdnyi emberre ráhúzni azt mert ugye ha hiteles akarnál lenni akkor minimum azta a kb 7-8 millió magyar nőt értékeled akik a világban vannak és persze az összes többi nőt is a földön hogy kijelensd igen ők nem érnek a magyar lányok közelébe se. :)Szóval inkább ne lépj komoly kapcsolatba nővel amég nem nőtt ki a gerinced vagy szakíts korrekt módon ahelyetth og a háta mögött megcsalnád.
2019. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Hááát, szűk 10% akikre tényleg azt mondom h szép.
2019. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!