Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » KI szexelt már ázsia vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KI szexelt már ázsia vagy részben ázsiai nővel?

Figyelt kérdés
Milyen volt a csaj, milyen volt a szex? Milyen a puncijuk, és milyen élmény volt?

2020. nov. 3. 09:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Ugye tudod, hogy belülről egy ázsiai ugyanolyan mint egy európai?
2020. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Belülről lehet, de kívülről biztos hogy nem. Szívesen összejönnék eggyel 😊
2020. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tobbszor eltem azsiaban, neha szinglikent, es ott egy jóképűbb fehér férfi eros puncimágnes (kivéve az igazan gazdag országokat), igy elég sokkal. Tipikusan viszont prűdebbek/tapasztalatlanabbak, de persze izgalmas is volt nekik ujat mutatni. A legtobbszor indonéz lányokkal voltam (nem tudom mkert alakult igy, alapvetoen szeretem a feher boru lanyokat, de annyi indonez lannyal matcheltem online hogy ihaj), ok meg muszlimok is, szoval ez kulon erdekes volt.
2020. nov. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Honnan származnak a magyarok? Hol volt az őshaza? Na ennyi.
2020. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%

Lyuk az lyuk... idióta.

Velem mindig jó volt a szex, minden partnerem odáig meg vissza volt tőlem (ezt túlzás nélkül mondom). Egyébként kérdeztem is tőlük, egyáltalán nem másabb, mint egy európai nővel. Max a fejem más amit néznek közben.

Elárulom, hogy az, hogy milyen a szex nem származástól függ. Szexuális kultúra, nyitottság, tapasztalat, intelligencia kérdése a dolog.

mivel te ekkora idióta vagy, javaslom a prostikat. Ők legalább talán leállnak veled:)

2020. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Én voltam már kínai csajjal, kb bármit megtehettem vele. Hatalmas a különbség egy magyar és egy kínai csaj között, a magyar csajok tudják mit akarnak, sokkal aktívabbak, kezdeményezőbbek. A kínai nők (nem csak az én tapasztalatom alapján mondom) meg ennek pont az ellentétei, visszahúzódók, várják hogy te lépj, te állítsd be őket szex alatt, milyen póz stb, te dominálj minden percben, meg amúgy kb bármire rá lehet őket venni.
2020. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

2 kínai lánnyal is kavartam. Pontosabban az egyik félig magyar.


A full kínai még benedvesedés után is nagyon szűk volt. Én a 10+adik csávó voltam, a lécem meg nem valami nagy szóval nem élvezte túlságosan. Én se különösebben, amikor megláttam milyen dzsungel van a lábai közt. Annak ellenére, hogy nem élvezte elképesztő módon sikítozott, és nagyon kiábrándító volt Abszolút mű volt. Utólag megtudtam, gyereke van. Akkor 22 volt én meg 20 amúgy 187 8 centi magas volt.


A másik kínaival, aki félig magyar oké volt. Ő nem volt szőrös, Európában nőtt fel. Vele se volt nagy cucc a dugás, de elképesztő kézimunkája van. Azt jobban élveztem, mint a szexet.

2020. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
187 cent magas* az a 8-as a 187 után véletlen volt
2020. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

ÉÉÉÉéén....

Két lyuka volt, az egyik sötétebb...

2020. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
én is kipróbálnám szívesen ha itt nem találok majd megyek ázsiába :)
2020. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!