Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig azt vallottam, hogy egy ember annyira vonzó, amilyen embereknek úgy 90%-ban tetszeni szokott. Nos én nagyrészt sportos és jóképű srácoknak szoktam tetszeni, ilyenek kezdeményeznek nálam legtöbbször. Testalkatra alacsony, vékony sportos vagyok, ápolt hosszú hajam van és tényleg egész szép arcom, igaz vannak képek, amiken egyenesen rondának látom magam, szóval nem tudom. A személyiségemmel alapvetően nincs baj, nincs mentális betegségem, káros szokásaim, nyugodt természetem van, határozott kiegyensúlyozott vagyok, kapcsolatban törődő és bújós, nyilván negatív tulajdonságaim is vannak, de semmi olyan komoly, ami azt indokolná, hogy miért akarnak szinte folyton csak szexre vagy szívódnak fel pár (szex nélküli) randi vagy pár hónap járás után a pasik. Évek óta nem volt tartós kapcsolatom és nem értem, miért, mit rontok el. Ha azért lehet ez, mert nem nézek ki jól, akkor miért folyton jó pasik nyomulnak rám? Ha meg jól nézek ki, akkor miért csak szexet akarnak? Érti ezt valaki?

máj. 2. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
76%
Mutass képet magadról egy párat. Addig értelmetlen latolgatni a dolgokat.
máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
88%

Ennek a kérdésnek semmi értelme.

Azt látjuk, hogy te csak jó dolgokat gondolsz magadról és nem érted, miért nem akar veled senki kapcsolatot.

Pedig valami oka nyilván van... Áss kicsit mélyebbre.

máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
90%
Kép nélkül nem lehet véleményt mondani,talán a természeteddel van valami probléma.
máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:
#2 minden embernek vannak rossz tulajdonságai, mégis élnek párkapcsolatban, szóval ez nem lehet magyarázat rá.
máj. 2. 22:33
 5/76 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem tudom, kiket és miért vonzol be, de azt sajnos mint pasi igen, hogy bolond ez a világ.. Nekem a nők terén van picit hasonló tapasztalatom, hogy felelősséget egyre kevesebben vállalnak, még egy lazább kapcsolat szintjén sem, az rendben van, ha a pasi időt pénzt nem kímélve utazgat hozzá, de hogy ő megmozduljon, arra esély sincs.
máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg vonzó nő vagy, de ha pár hónap után lép le valaki és működik a szex is vele akkor ott nem az lesz a gond, hogy ne lennél vonzó nő, hanem valami más.. ami igazából nagyon sok minden lehet.


Persze kép nélkül nehéz megmondani, hogy vonzó vagy-e vagy sem, de a párkapcsolat egy összetett dolog. Attól, hogy vonzó vagy, még nem biztos, hogy könnyen működik majd valakivel egy kapcsolat.

máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:
#3 jó, de mi pontosan? :D Csak mert ismerek embereket a legnyugisabb szelíd jólelkűtől kezdve az idegbajos személyiségzavaros őrültig és mindnek szokott lenni kapcsolata. Milyen “természete” lehet egy embernek, ami miatt folyton kioffolják? Én nem tudok ilyet elképzelni.
máj. 2. 22:37
 8/76 anonim ***** válasza:
89%

"minden embernek vannak rossz tulajdonságai, mégis élnek párkapcsolatban"


Akkor nagyon egyszerű: csak annyira vagy jó nő, hogy párszor elkapjanak. Rövidtávon.

máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 A kérdező kommentje:
#8 de akkor, ha nem vagyok annyira jó nő, miért nem átlagosabb srácok hívnak el randizgatni? Miért mindig nagyon jó pasik?
máj. 2. 22:42
 10/76 anonim ***** válasza:
79%

#9


Valószínűleg úgy gondolják semmi esélyük vagy csak szimplán nem is látod/veszed észre a közeledésüket.

máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!