Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, ha lefeküdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha lefeküdtem egy tanárommal?

Figyelt kérdés
online oktatás alatt nagyon sokat beszélgettünk, mindig talált valami ürügyet, hogy rám írjon, pl egy feladattal kapcsolatban. aztán a téma át terelődött arra, hogy mennyit szoktam edzeni, stb, mondta, hogy jó lenne össze futni, mert hogy a kedvenc diákja vagyok. én mit sem sejtve bele mentem a taliba, bőrnadrágban és egy topban mentem el(meg persze kabát) és mondta, hogy megihatnánk nála egy kávét, mivel most úgyis zárva vannak ezek a helyek, naiv énem még mindig mit sem sejtve bele ment, amikor fel mentünk hozzá, egyből elkezdett simogatni, nekem ez nagyon bejött, mert fiatal és szexi tanárom van, 24-5 éves lehet. Viszont van több bökkenő is a dologban..az egyik, hogy van barátnője, a másik pedig, hogy ezekután nagyon kínos lesz a suliban, földrajz tanár egyébként..szerintetek most hogyan tovább? 18 vagyok, ez az utolsó évem

2020. dec. 2. 09:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
39%
semennyire
2020. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
32%
Egyáltalán
2020. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
40%

Egészségedre !

Folytatás következik majd!

2020. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
87%
Lefeküdni egy barátnővel rendelkező tanárral szerintetek egyáltalán nem gáz? Hogy is mondjam csak, fura erkölcsi értékítéletre vall az, aki szerint nem gáz. Alapból gáz ez a kamatyolás egy tanárral, de hogy még nője is van....
2020. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
45%
A srác egy szemét mázlista... :)
2020. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
90%
Sőt, az a helyes, ha mindenki kúr mindenkivel, aki megtetszik neki. Végülis a tv is erre tanítja a mai tizenéveseket.
2020. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
43%
Milyen szerencse ,hogy tanárnak tanulok!
2020. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
34%
Semennyire 19/L
2020. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
66%
A gáz az, hogy egy gerinctelen ribi vagy.
2020. dec. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
81%
Tessék, egy újabb eset, és ne vágjam fel az ereimet, amiért átlagnál picitt jóképűbb férfiként esélyt sem kapok jó ideje senkinél. 😄
2020. dec. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!