Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők akik voltatok swinger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik voltatok swinger klubban, hány pasival dugtatok egy este alatt?

Figyelt kérdés
Ez úgy megy, hogy egy pasival megismerkedtek a hallban, és azzal, vagy többel is? Mire számítsak?

2020. dec. 24. 15:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/147 anonim ***** válasza:
63%
Álom, álom édes álom....
2021. aug. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/147 anonim ***** válasza:
65%

Megdugott mindenki aki a klubban volt.

Aki nem jött magától odamentem, és mondtam a párjának hogy engedje hozzám, nem akarok semmit a férfitól csak a kemény farkát. Gőzöm sincs hányan lehettek.

2021. aug. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/147 anonim ***** válasza:
89%
3. L
2021. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/147 anonim ***** válasza:
77%

én szoktam találkozni egy csajjal, már vagy másfél éve, és ő is volt párszor ilyen helyen, ott ismerte meg a "pasiját", akit aztán velem csalt.


ez a csaj mondta, hogy hajnali órákban már jó volt neki a hangulat és egy szobában volt vagy 10-12 ember és ő kb mindenkivel szexelt, értsd 6-7 férfi, utána meg még haza is vitte valaki, és az még reggelig dugta.


Multkorában is volt, de "mivel kevesen voltak", igy csak 3 fiuval dugatta magát felváltva. Azt mondta, hogy nem egyszerű összehozni hogy egyszerre dugják többen.


de lássuk be, nőknek nagyon egyszerű ez a szex dolog, csak kár hogy sokat nem tudnak vele elérni az életben.


Persze ez a tény most nem fogja megvigasztalni a sok fantáziálós recskahuszarat.


Sajnos én szórakozóhelyen sem kellek alkalmi szexre lányoknak, mert a kinézetem nem üti meg a szintet. Kell velük utána lévő napokon csetelgetni meg telefonálgatni vagy 4-5 órát nettóban, hogy legyen valami.


ha egy lenne rá, akkor én inkább azt választanám, hogy 1-2 óra vigyorgás után hazajöjjenek velem a buliból. Mint ahogy a szép és/vagy férfias fiukkal teszik.


Swinger klubban még rosszabb lenne a helyzet, mert alsónadrágban mászkálnék a rettenetes kigyúratlan testalkatommal (nulla mellizom, sörhas, alacsony, gyerekképű, kusza fogsor, stb)


A csaj akiről beszéltem, visszajár hozzám már nagyon régóta....VALAMIÉRT...állítólag jó a farkam, és ezt ilyen 30-40 férfi után mondja, szóval nem csak puncsol. De szerintem 17 centi az a fasorba sincsen....ha egy nő NAGY farkat akar, akkor 20-22 centi a belépő, NEMDE?


Nyilván beállni egy csoportba egyszerübb, mert a csajnak is gyorsan kell egy további farok (és még a nők nem tárgyiasítanak ugye?), de ha 1-1-est akarsz privátban, akkor gondolom a nőnek is sokkal magasabban a léc.


Én több dolog miatt nem mennék ilyen helyre:


- csalódás hogy MEGINT nem kellek senkinek

- mások előtt szexelni? (OFFF)

- más férfiak testnedvével érintkezni bármilyen formában? (OFFF)


Mondta a csaj hogy kajak odahivott férfiakat hogy legyen neki több. Hát azért az nem semmi, hogy ha jól nézel ki akkor kajak odahivnak szexelni nők.


Mit kellett tenni ezért az illető férfiaknak? Jól kinézni.

2021. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/147 anonim ***** válasza:
92%

"De szerintem 17 centi az a fasorba sincsen....ha egy nő NAGY farkat akar, akkor 20-22 centi a belépő, NEMDE?"


Nagyon el vagy tájolódva. Persze itt a gyakorin mindenkinek 22 centi félbehajtva, de valójában a 17 centi már bőven átlag feletti.

2022. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/147 anonim ***** válasza:
68%
akkor nem tudom honnan jön sok nőnek ez a fixáció hogy neki csak 20-22 centis farok jó
2022. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/147 anonim ***** válasza:
85%
#26 sehonnan, ugyanolyan téves sztereotípia minthogy minden szőke nő buta. Nem a nők mondják a 20-22 cm-t hanem a pasik akik nem ismerik a nőket.
2022. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/147 anonim ***** válasza:
17%
hát nem tom én sokszor látok adatlapokat ahol a nők irják ki hogy nagy farok kell.
2022. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/147 anonim ***** válasza:
83%

Azzzzzzzz de kemény. :D Azt hiszem vár a swinger világ. :D


33f

2022. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/147 anonim ***** válasza:
94%
6 pasi
2022. febr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!