Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fitymafék műtét eltávolítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymafék műtét eltávolítás milyen ?

Figyelt kérdés
Srácok, tudnátok írni nekem beszámolót milyen volt ? A lehető legrészletesebben ha lehet. Lassacskán rá-rá szánogatom magam ha bár még mindig rettegek, szeretnék kicsit felkészülni.
2021. nov. 27. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes félned tőle. A fitymaféket elvágják (nyilván érzéstelenítéssel) utána pár öltössel összevarrják és bekötözik. Utána kenegetni kell betadinnal és a reggeli merevedések eléggé fájnak viszont abszolút kibírható. Miután kiveszik a varratokat mintha új lenne. Érdemes rászánnod magad mert ha szűkületed van újra és újra el fog szakadni szex közben.
2021. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mitől félsz? Semmit nem fogsz érezni belőle. A felépűlés során esetleg picit, akkor bekapsz fél fájdalomcsillapító tablettát és kész.

Egy napos műtét, már rég túl kellett volna esni rajta, nem húzni az időt

2021. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a tűtől félek, sőt rettegek tőle, és a helyzettől is tartok. Mivel ott munkálkodnak a brokin és én full kussban feküdjek vagy mi ? Nagyon ciki legfőbbképp ettől a kettőtől félek.
2021. nov. 27. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Fütyülhetsz is közben ha neked az jobb.
2021. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha-ha.
2021. nov. 27. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Tűtől való félelmet mondjad meg az orvosnak. A szégyenérzetet nem érttem. Ezek az emberek napi több tucat bárnert látnak, sőt, fognak. Ez a munkájuk. Nincs semmi ciki ebben.
2021. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Fekete dr, egyedul mut a mutobe javasolom, akar a teljes metelest is!
2021. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És amúgy ezért fizetni is kell vagy hogy megy ez ?
2021. nov. 27. 13:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztk-ben ingyenes, amúgy mikor nekem csinálták a doki nyomta a rizsát közben végig hgoy oldja a feszkót, mire kettőt pislogtam már megvolt.
2021. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!