Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyorstüzelőként mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorstüzelőként mennyire fenntartható egy hosszútávú kapcsolat, ha egyébként kompenzálok?

Figyelt kérdés

Előjáték, utójáték, bármi egyéb módon addig húzom, ameddig csak akarom. Eközben kielégítem a barátnőmet kézzel, szájjal, akár az ezredessel is, csak épp "kint", és ahányszor épp aznap a hangulata adja.


Amint azonban behatolásra kerül a sor, hát, nem akarok sokat mondani, de max. 3-5 percig bírom. Izgalomtól függően lehet az két perc is :D A második körben sokkal jobban, de arra szökőévente egyszer kerül sor.


Lassan két éve együtt vagyunk a barátnőmmel (első kapcsolatom), és eddig nem szólt, hogy ezzel bármi baja lenne, csak attól tartok, hogy egyszer megunja. Úgy vagyok vele, hogy ameddig úgy tűnik, nem zavarja, minek firtassam.


Próbáltam minden módszert, de egyszerűen éles helyzetben nagyon nehezen tudom visszafogni magam.


Egyrészt szeretnék tanácsot kérni, hogyan tudnám esetleg tovább bírni (van-e valami bevált módszeretek), másrészt szerintetek, ha ez a dolog így marad, annak lehetnek hosszabb távon negatív következményei? Nálatok hogy működik ez?


Köszi!



2022. jan. 5. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk működött
2022. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
3-5 perc az átlag. Én sem bírom sosem többet. Jó lenne hosszabb ideig, de nem megy, így vagyunk beallítva és kész.
2022. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
A nők sokszor türelmesek a gyerek miatt.
2022. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy gyorstüzelő. 2,5 perc az átlag behatolásos szex során. Sőt, rendszeres, hogy a teljes szex, mindennel együtt, nem több 5-6 percnél. Sok család így élt és él.

Ha odafigyelsz a másikra, van neki is orgazmusa, akkor máris sokkal jobb vagy, mint a többség.

2022. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

#3 Te sem értél még nőhöz


Ez így teljesen kerek. Amíg odafigyelsz arra, hogy a párod is kielégüljön, nyugodt lehetsz.


Jobb lenne, ha a farok-méregetési, és "hat órán keresztül toltam" kultusz helyett inkább a többi férfi is erre figyelne

2022. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kompenzálás, nem előjáték, ez a szex maga. Nem tudom, mi ez a réveszme mindenki fejében.


A kérdésre válaszolva, miért ne lenne fenntartható? Már rég lelépett volna.


31/N

2022. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem emiatt nem fog veled szakítani, de amíg ilyen jó a hozzáállásod, hogy fejlődni akarsz, jobb akarsz lenni, addig nem kell félned, mert tuti jobb lesz minden egyes évvel. Szóval csak kitartás, biztos találsz technikákat.
2022. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, remélem igazatok van! Majd az idő megmondja :)


3-as, pontosan mire gondolsz?

2022. jan. 5. 16:10
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Arra, hogy ha egy nő gyereket akar, azért ilyen kompromisszumot is simán megköt.

Ezt onnan fogod látni, ha a terhesség első percében végleg leáll a szex, és többé nem lesz.

2022. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is működik, mindig kielégít a párom, hüvelyi orgazmusom úgysincs. Néha azért bírja tovább is, de ritkán, viszont nem is 20 éves :D Nincs hiányérzetem.

Egyébként 6-osnak igaza van. A SZEX ez így együtt az orállal, simogatással stb-vel. Nem értem miért alakult ki sokakban az az elképzelés, hogy a szex az csak a behatolás. Sok ilyen kérdést láttam már kiírva. Akinek csak arra korlátozódik a szexuális élete, hogy berakja, és tolja neki, na annak van oka azon aggódni, hogy az asszony lelép :)

2022. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!