Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » S5ácok intim gyantázás alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S5ácok intim gyantázás alatt volt merevedésetek vagy magömlésetek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 12:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10.


Igen, ezen az oldalon a tapasztalt kozmetikusok biztos hülyeségeket írnak:


[link]



Sokkal inkább elhiszem amit egy névtelen válaszolónak az ismerőse mondott.

2022. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem is célom, hogy meggyőzzelek.
2022. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A magömlés kizárt, de 10ből legalább 6szor van merevedésem, de legalább fél izgalmi álapotba kerülök. Egyáltalán nincs belőle probléma. 14 éve gyantáztatok, és ebböl kifolyólag szépen megritkult a szőrzet, puhább és kisebb is. Amit még észre vettem anno, ami miatt nem szégyellem a merevedést, hogy olyankor a megfeszült bőr miatt könnyebb is gyantázni. Tehát férfi társaim csak hajrá, merjetek menni nyugodtan. Ez nem ciki, viszont a selymes csupaszság érzése nagyon jó, és hogy ha nem is mondják ki, a nők imádják, legalább is nejem "megbolondul érte", felülmúlhatatlan.
2022. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ha nem verem ki három hétig és potencia növelőt veszek be és fájdalom csillapítót, és csinos lányhoz jelentkezek be?Ja és fél éve nem voltam nővel...

Szeretném kipróbálni milyen vadidegen nő előtt merev farokkal feküdni és élvezni ahogy a farkamat fogdossa.Izgi.Remélem el is sülök.

2022. márc. 14. 08:21
 15/17 anonim válasza:
100%

Az igazat megvallva nekem elég sűrűn van merevedésem, picit azért tetszik is :D A másik tény nálam, hogy a herezacskón olyan ritka a szőr, hogy nem érezni fájdalmat és olyan érzés mintha fogná valaki a szerzámot. Sokszor amúgy megindul a merevedésnél az előválladék is és ahogy hajtogatja ide oda néha letörli, mert oda akkor nem ragad a gyanta. Szőr rá egy kis púdert és megy tovább az egész. Igaz tény hogy a pénisz tövét illetve a herezacskót könnyebb nekik gyantázni, a másik fele hogy mindig mesélnek valamit amitől feláll és azért mindenféle kis csínnyel míg nem végeznek ott megpróbálják fenntartani a merevedést. De fontos hangsúlyozni sose húzzák le a bőrt róla

27F

2022. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer voltam intim gyantázáson kíváncsiságból, nekem is eszembe jutott milyen izgalmas lesz majd egy idegen nő előtt ha merevedésem lesz, talán még be is segít. A valóság: nagyon fájt, eszembe se jutott semmi szexuális dolog, a farkam nem nagyobb lett, de inkább kisebb a fájdalomtól. Alig vártam legyek kész :D 25/F
2022. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
"Ja és fél éve nem voltam nővel" - ez milyen? Ilyet még sosem éltem át. :D
2022. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!