Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj, ha kifejezetten rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha kifejezetten rossz érzés ujjazni magam?

Figyelt kérdés

2 éve kezdt3m masztrubálni, nagyon ritkán és csak csiklót izgatva. Összejöttem valakivel, akivel lefeküdnék (még szűz vagyok) és gondoltam kipróbálom ujjal, hogy egyáltalán milyen, ha bármi van a hüvelyemben (tampont nem használok soha). Hiába voltam teljeawn nedves, kkfejezetzen kellemetlen érzés volt az ujjamnak is, odalent is. Ez baj? A szexet nem fogom élvezni?

A masztit se kifejezetten vezem, 7/10 de a párommal a petting 10/10. A behatolás is ilyen lesz?

23N


2022. júl. 8. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Kívánod egyáltalán? Nem vagy aszexuális?

Nekem nincs is annál jobb érzés, mint amikor ujj, vagy farok van a puncimban

2022. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Nyugi, a behatolás teljesen más lesz (ha figyelmes a pasid). Ott van egy igen lényeges különbség! Nevezetesen hogy nem az ujjad, vagy bármi más hanem a párod hatol beléd akit szeretsz, kívánsz.
2022. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
17:19 ha önmagát nem kívánja, nem élvezi saját magának, akkor egy farkat pláne nem fog élvezni
2022. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mell, csikló, egyéb testrészek izgatását sem kívántam, de ahogy kipróbáltam a párommal, azóta magamnak kívánom. De lehet ennek nincs értelme
2022. júl. 8. 17:54
 5/5 A kérdező kommentje:
2esnek lett igaza, csodálatoos volt
2022. júl. 9. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!