Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » T.i nem irigylitek azokat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T.i nem irigylitek azokat, akik érzelmek nélkül is tudnak szexelni?

Figyelt kérdés
A kérdés nyilván azokhoz szól akik nem tudnak érzelmek nélkül szexelni.
2022. júl. 29. 11:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
De igen. Próbáltam néhányszor, de többnyire be se nedvesedtem rendesen, hiába volt vonzó a pasi.
2022. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nèha irigylem őket,de nem vagyunk egyformák.
2022. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azokat irigyeltem sokáig, akik megeröltetés nélkül tudnak szexhez jutni férfiként.

Aztán megértettem hogy nekik viszont nincs semmi kötődésük azokhoz akikkel szexelnek.

2022. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Miért irigyelsz olyan dolgot amire nem vágysz? Lehet a biszexeknek dupla esély, de mégsem irigylem őket mert nem vágyok a saját nememre.
2022. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Már miért ne vágynék rá, akkor nem kérdezném.

Több üzenet nem kérek, férfi vagyok.

2022. júl. 29. 11:50
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Irigyeltem tinikoromban meg fiatal felnottkent. Mert mindenki latszolag problema nelkul veszti el a szuzesseget en meg vartam a nagy ore aki nem nagyon akart felbukanni.

Most felnottkent fix kapcsolatban meg talan azert irigylem mert talan jo lett volna egy ket pasin tul lenni hogy tudjam hogy milyen massal es nem csak egy fixszel egesz eletemben. Viszont nem tudnek tukorbe nezni. Orokos dilemma…

2022. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Ja ... vágynék ilyenekre, alkalom is lenne, de nem megy!

49/ f.

2022. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Én örülök, hogy van lelkem, tudok szeretni, érezni.
2022. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kár volna irigykedni. Fizikálisan mindenki képes rá, ha nagyon akarnám én is megtehetném (még ha nem is jönne össze elsőre)... Az, hogy lelkileg nem lennék rá képes,az már más dolog.

Egyébként véleményem szerint azért mindenki valamennyire érzelemből szexel, csak annyi, hogy az "ügyesebbek" ezt a kötődést és érzelmet, ami kell a szexhez gyorsabban, akár 5-10 perc alatt is, ki tudják alakítani. Bár azért az nem az igazi nagy érzelem, de a szexhez elegendő nekik...

2022. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én részben irigylem őket, mert érzek ezzel kapcsolatban egy kis fomo-t (fear of missing out). Fiatal vagyok, így nyilván szexuális téren is szeretnék több tapasztalatot szerezni, de egyszerűen nekem ez nem megy érzelmek nélkül.

Ugyanakkor örülök is neki, mert én nem vagyok kitéve így annyi sérülésnek, mint azok, akik így élik az életüket. Így kevesebb eséllyel használnak ki, és én is kevesebb eséllyel használok ki mást. Barátnőimmel szoktam beszélgetni az egyéjszakás kalandos élményeikről, és szegényeknek rengeteg kellemetlen szexuális élményük van, azokat nem akarnám átélni.

23L

2022. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!