Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szokás szólni orgazmus előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás szólni orgazmus előtt a partnernek?

Figyelt kérdés

A volt párommal ahhoz szoktam hozzá, hogy kommunikálunk szex közben, és finoman tudatjuk a másikkal (szóban), ha közeledünk a csúcshoz.


Most volt két kalandom, és mindkét srác varatlanul elment anélkül, hogy különösebben feltünt volna :D Raadasul én szeretek általában hamarabb elmenni, de ha nem, akkor is hozzá tudom igazítani az orgazmusomat a pasihoz - de ahhoz is tudnom kell, hogy hol jár...Ez szokatlan, vagy ti is szoktátok informálni a másikat a helyzetről?



2022. aug. 12. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Általában szoktam (nő vagyok)
Általában NEM szoktam (nő vagyok)
Általában szoktam (férfi vagyok)
Általában NEM szoktam (férfi vagyok)
49 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Ez alap dolog! A kultúr "férfi szól! A kis tknyk nem!
2022. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szoktunk róla beszélni. Hasznos dolog a kommunikáció, ha el akarjuk húzni, akkor lassítani kell, ha a reggeli munka előtti gyors szex kell, akkor is máshogy kell csinálni. Ha cél az, hogy a nő elmenjen a férfi előtt, ahhoz is kell igazodni.

Aki semmilyen formában nem teszi, az a másikkal nem igazán foglalkozik.

2022. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
2. Nagyon jó megfogalmazás, köszönöm minden női társam nevében! :D
2022. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Csak ha a szájába élvezek. Egyébként pedig nálam mindig a Hölgy élvez először, utána megyek én.

Miért kéne előtte szólnom ?

E

2022. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

#3 hát szerintem a normális férfiak is így gondolják, nem csak mi.

Legalábbis nagyon remélem :D

2022. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Írásban kell közölni, orgazmus előtt 48 órával.
2022. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Mi az elején megbeszéljük szabad-e punciba vagy nem. Azon kívül úgyis érzi a barátnőm a tempón és a légzésen ha közeledek az orgazmushoz.
2022. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Én nem mondom, de nem azért, mert nem merném (pl. nyugodtan szólok, hogy lassítson, máshogy csinálja, stb). Ezt észre lehet venni. A partnereim sem mondták, van bőven előjele

F

2022. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Életemben nem volt olyan hogy errol kommunikalni kene es ne lenne egyertelmu hogy közel van a másik.
2022. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen csak a tiniknél és az alkalmi partnereknél szükséges akik nem ismerik egymást...
2022. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!