Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szokás szólni orgazmus előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás szólni orgazmus előtt a partnernek?

Figyelt kérdés

A volt párommal ahhoz szoktam hozzá, hogy kommunikálunk szex közben, és finoman tudatjuk a másikkal (szóban), ha közeledünk a csúcshoz.


Most volt két kalandom, és mindkét srác varatlanul elment anélkül, hogy különösebben feltünt volna :D Raadasul én szeretek általában hamarabb elmenni, de ha nem, akkor is hozzá tudom igazítani az orgazmusomat a pasihoz - de ahhoz is tudnom kell, hogy hol jár...Ez szokatlan, vagy ti is szoktátok informálni a másikat a helyzetről?



2022. aug. 12. 12:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%

#10

Abszolút nem értek egyet.

Ha nekem éppen most rohadt jó és érzem, hogy közel vagyok, akkor szólok, hogy tartsa a tempót, lassítson, gyorsítson, vagy ami éppen jó.

Én meg azt sajnálom, aki nem képes ilyen szintű kommunikációra, nem csak a másik, hanem saját maga miatt is.

Vagy lesse a pasi az egész együttlét alatt, hogy éppen hogy szedem a levegőt, vagy hallgassa, mennyire nyögök?

Persze van egy egyértelmű szint, amiből lehet következtetni, de könyörgöm, emberek vagyunk és elvileg tudunk beszélni is, ami igencsak megkönnyíti, illetve pontosítja a dolgokat.

2022. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban persze hogy összehangoljuk de kalandban ne várd
2022. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%
#11: 8 éve párkapcsolatban élek. Nincs miért szólnom, mindketten ismerjük és érezzük a másikat.
2022. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha egylövetű az ember, akkor illik szólni :)
2022. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

14. A napokban írt rám egy srác emiatt, hogy adjak neki tanácsot.

Sajnos nem tudtam, mert azt tapasztaltam hogy talán annyira nincs sok ilyen ember. (Nem volt tapasztalatom, hogy segíteni tudják neki)


De igen, az eléggé kellemetlen jelenség..

2022. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%

15.

Simán megoldható ám. Én megtanultam elnyújtani vagy irányítani az orgazmusomat. Amúgy rendes tőled, hogy próbáltál volna neki tanácsot adni.


Ha egylövetű és egészséges, akkor feláll újra. Csak ritkábban tud elmenni másodikra is. De attól még segít az ember, ahol tud :) Illetve ott a keze és a szája is.

Fura női szemmel, hogy nincs látványos második elélvezés?

2022. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem mindig szól, ha közeledik a csúcsra, hogy ne hagyjam abba

illetve ne váltsak sebességet pózt stb. Vagy éppen a gyorsabb, mélyebb

behatolásokat stb kéri. Igaz, hogy látom rajta a jeleket, de örülök neki

hogy szól is.

Én csak akkor szólok neki, ha orálisan kényeztet, nehogy meglepetésként

érje az "áradat".

2022. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%
Helyzetfüggő. Ha szájba élvezés lesz szólok, hogy számítson rá, de ha tolom kutyába, akkor nem. Plusz nagyon sokat számít, hogy érdekel-e a másik vagy ürítek egyet, aztán bízom benne, hogy míg zuhanyzok haza is megy.
2022. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megdumáljuk. Csajom is mindig szól, ha közel van, mert akkor tudom mit kell csináljak, hogy nagy orgazmusa legyen. És én is mindig szólok neki már akkor, amikor érzem, hogy nincs sok hátra. Nekem is sokkal jobb így, mert nagyobbat tudok élvezni, ha rákészülünk mindketten, és belead ő is mindent (kézzel és szájjal fejez be mindig).
2022. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
62%

Változó, aki tapasztalt az úgyis tudja általában, hogy a másik mikor közelít hozzá. Figyelni kell a reakcióit a légzését stb. Így lehet tudni. De egyébként én nem igénylem különösebben, hogy bejelentse a másik, hogy elmegy. Amúgyis egyszerű én addig nem megyek el amíg a másik nem ment el. Ennyi


43F

2022. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!