Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fuckboy dolog hogy működik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fuckboy dolog hogy működik, tinderen csak ráírsz valakire aki kapható?

Figyelt kérdés
Nő vagyok csak szeretném megérteni hogy csinálják a pasik
2022. aug. 31. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen
2022. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább így:

Ráírsz valakire, és kiderül, hogy kapható-e. Ugye, külső alapján nem ítélünk. :)

2022. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rá se kell írnod, írnak azok maguktól is 😂 A Tinderen - meg a netes társkeresőkön úgy általában - a pasik 95%-a (vagy több) csak szexet akar. Elhúzod jobbra, ha a pasi is jobbra akkor ír magától, neked csak le kell csapnod a magas labdát. Ha csak szexet akarsz akkor bőven lesz választékod (az más kérdés, hogy mennyi az amelyik nem csak társalogni akar róla, meg képeket kunyerálni hanem valóban meg is jelenik, de majd ha lesz rutinod akkor megtanulod kiszűrni a kamusokat).
2022. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok szexet pont hogy el akarom kerülni őket
2022. aug. 31. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 kis rutinnal ki fogod tudni szűrni pár mondatból ki az aki csak dugni akar. Ld. ha egyből a lakására akar hívni / hozzád felmenni, belekezd a szex boncolgatásába arról sejteni lehet mi a fő célja.
2022. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5-ösnek: igaz, a lakásra hívás elég nyilvánvaló. Viszont, ha én szexet akartam, sosem hoztam fel a témát.

Pont azért, amit írtál. A csajok se hülyék.

2022. szept. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!