Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen online csevegőoldalak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen online csevegőoldalak vannak ahol beszélgetni lehet, de szipátia esetén szexpartnert is találhatok?

Figyelt kérdés

A gyk-t ne írjátok, nem jött be. A chat.hu-t ismerem és volt is onnan pasi, de mostanában pusztulkodik az oldal... Van még hasonló?

40N



2022. szept. 19. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez bizony nehéz kérdés,de nézd bárhol megtalálhatod akár itt is,ugyanis hiába nem jött be az oldal sosem tudhatod,lehet csak nem a megfelelő emberrel beszéltél eddig. Ez is olyan mint a szerencsejáték. Más oldalak is hasonlóan működnek lehet abban sem találod meg akit szeretnél….
2022. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Átmehetünk egy másik felületre, de itt is beszélgethetsz velem :D

34/F

2022. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Az hogy itt nem találtál?

Az már gáz, ne is haragudj! Sok sikeres chat, és szex volt nekem innen! Minden csak hozzáállás kérdése, előítélet nélkül! Ha nem teszel rá, és dominálsz, akkor innen is találsz!

Sejtem ki vagy. De nem csodálkozom, hpgy se itt, se máshol nem találsz!

2022. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Kataxx, D.. ?
2022. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Bocs, de ha itt nem találtál, akkor tényleg defektes vagy!
2022. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"3 Vagyok.

Küld privátot! Ha megkapom akkor még nem off oltuk egymást, nem beszéltünk, és van esélyed egy normális emberrel beszélgetni!

2022. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Hadd döntsem el én, hogy számomra ki normális. Te akkor sem érdekelnél, ha az utolsó pasi lennél a földön... 😂😉✌

2022. szept. 19. 10:01
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Azt se tudod ki vagyok! Ezért nem találtál, és fogsz találni, max egy fizetőst mert nagyszájú vagy, de azt is elriasztod a viselkedéseddel! Most már tutti tudom ki vagy!
2022. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6

Ha tiltja az ember akikkel nem jött be a beszélgetés, de semmi komolyabb ok nincs, az azért igen távol áll a normális pasitól.

2022. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Létezik még az eropolis.hu? Én évekkel ezelőtt ott chateltem, voltak normális beszélgetéseim is, de egészen bizarr emberekkel is megismerkedtem ott. Mondjuk engem mindig is érdekeltek a fura emberek, úgyhogy a célnak pont megfelelt. :D (45F)
2022. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!