Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt látom hogy egyre nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt látom hogy egyre nagyobb divat szeretőt(vagy többet tartani) manapság, túlnyomóan nők részéről. Ezt tudván, mi értelme vagy manapság bárkivel is kapcsolatot kezdeni, vagy összeházasodni ha úgyis félrelép az asszony?

Figyelt kérdés

Sajnos személyes tapasztalatom is ugyanez.

Félrekúrni elég hamar tud a nők többsége, de az anyagi "biztonság" miatt csak kell a kapcsolat, mert tanulni, dolgozni azt büdös.



2022. okt. 1. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
hogy ne kúrjon félre olyan férfi kell aki tisztességesen megdugja és érezteti, hogy kell neki
2022. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

A világirodalom harmada-fele évezredek óta a külső kapcsolatokról szól. Nem hiszem, hogy mostanában változott volna az arány.

Szinte sohasem csak a pár egyik tagján múlik, van a másiknak is szerepe.

2022. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Az #1 jól mondja.
2022. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Férfiként nem ezt tapasztalom. Bárkivel szerintem se létesíts kapcsolatot, inkább keress olyan nőt, akinek ugyanolyan az értékrendje! Megcsalás nem egyik pillanatról a másikra történik, ha kizárólag olyan barátnőid voltak, akik megcsaltak, gondolkozz el mit rontottottál el! Rengeteg normális értékrendű nő létezik!
2022. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem volt női szeretőm, akivel a házastársainkat csaltuk. Kölcsönös volt, mindkét oldalon volt, ami miatt így alakult.


34/F

2022. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában a szerető megcsinálja azt amit a feleség nem. Szerintem ezért folyamodik sok férfi szeretőhöz. Persze szexuális téren beszélek!
2022. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Ez általában akkor fordul elő szerintem, ha a feleknek nem egyforma a libidója, és az egyik mindig többet akar. Ezért keresek én is olyan nőt akinek ugyan úgy minden nap fontos a szex, mint nekem.
2022. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
90%

"manapság"

Valaki nem járt be vagy nem figyelt töri és irodalom órákon.

2022. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
így van. ha törődsz vele, és nőnek érzi magát melletted, nem fog félrekúrni. akinek szeretője voltam, náluk is ez volt a probléma. nem a nagy kúrások hiánya.
2022. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Azért van "szeretőm", mert nincs párom és kutya sem akar kapcsolatot. De ez lószart sem ér, csak pár órányi időtöltés. De szeretnék kapcsolatot és igen, olyannal, aki szexuálisan is kielégít.

Az előző páromat megcsaltam, mert se lelkileg, se testileg nem adott semmit. Megbántam és nem tenném újra. Teljes kapcsolat kell és ha ez nincs meg, inkább maradok a laza kapcsolatoknál...

2022. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!