Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a szexuális pályafutás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a szexuális pályafutásotok során találkoztatok már mikropénisszel? Nem hétköznapi kis farokra gondolok, hanem konkrétan mikropéniszre. Elmesélitek?

Figyelt kérdés

A legtöbb helyen a 7-8 centi alattira írják, hogy mikropénisz, de most értelmezzük kicsit tágabban, és vonatkoztassuk a kérdést minden péniszre, ami nem éri el a 10 centit.

Az ilyen kicsi méret nagyon ritka lehet, szóval sokakat érdekelhetnek az ilyen tapasztalataitok, köztük engem is.


Mekkora volt? Mit éreztetek/gondoltatok mikor megláttátok, hogy ennyire kicsi? Hogyan reagáltatok? Mit mondtatok? Hogyan koptattátok le a srácot? Ha mégis szexeltetek vele, milyen volt egy mikropénisszel csinálni? Lehetett egyáltalán normálisan szexelni vele? Utána volt több találkozás, esetleg lett belőle kapcsolat? A fiú hogy kezelte a helyzetet? Hogy reagált, ha visszatáncoltatok a szextől, vagy ha csináltátok, de elmondtátok neki, hogy nem volt vele jó nektek? Szégyellte a méretét, vagy tudomást sem vett róla, mintha minden normális lenne? Egyáltalán hogy volt bátorsága így ismerkedni? Beszélt nektek erről?


Mindenféle tapasztalatotok, sztoritok érdekel a mikropéniszekkel kapcsolatban, ez egy elég speciális téma, nem minden nap találkozik ilyennel az ember, szóval minden részletre nagyon kíváncsi vagyok, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül. :D



2022. okt. 8. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sok partnerem volt, de se extra kicsivel, se extra naggyal nem találkoztam. Bemondás és szemmérték alapján is olyan 12-18-ig terjedtek a méretek. Szerintem nem nagyon fogsz az oldalon válaszokat kapni.
2022. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
10 cm körül volt és vékony is, nem sok mesélnivaló van rajta. Éreztem őt, de számomra nem igazán volt élvezetes, főleg miután tényleg nagyon nedves lettem, pedig több hónapon át reménykedtem benne, hogy össze tudunk csiszolódni. (Viszont az övé volt a legkeményebb, amivel valaha találkoztam, ez szerintem nagyon sokat számít: anélkül esélyed nincs úgy "manőverezni" vele, hogy a megfelelő helyen ingereljen.)
2022. okt. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Kb akkora volt mint a hüvelykujjam... meglattam és undorodtam tőle.. olyan volt mintha nem fejlődött volna ki rendesen.. wah, rossz rá gondolni is hogy én ezt láttam
2022. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!