Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti milyen gyakran és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti milyen gyakran és milyen okból szoktatok ghostingolni itteni üzenetváltások után?

Figyelt kérdés
Ha valakit kifejezetten érdekesnek, értelmesnek találtok (saját visszajelzésetek alapján), volt már több üzenetváltás, akár más felületre is átköltözve, akkor mi lehet az oka annak, ha hosszabb időre (vagy örökre) eltűntök?

2022. nov. 18. 10:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Ghostingolni...Magyarul nem megy?
2022. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Én nő szemszögből is kíváncsi lennék erre. Ők is játszák ezt, csak valahogy soha nem látom a miértjét.
2022. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Az ha felidegesit es egy 12 éves szintjén van kuld 40 uzenetet ha egy oran keresztul nem valaszolok stb
2022. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
ha egy buta qrva az illeto
2022. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Női oldalról csak a saját nevemben nyilatkozhatok: nem szoktam ilyet tenni. Ha tudom, hogy nem akarok vele beszélgetni egyáltalán, vagy többet már nem, el szoktam köszönni. Anyázás és zaklatás ellen utána tiltom is. Ritkán járok ide, ezt el szoktam mondani. Olyan előfordult már, hogy belépni is elfelejtettem pár hétig, sztán később visszaírtam.
2022. nov. 18. 11:07
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez engem is érdekel.
2022. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valakit kifejezetten érdekesnek, értelmesnek találtok"


ilyen esetben nem szokásom, akkor fordult elő, ha az illető nem érdeklődik felőlem, látszik hogy alig várja hogy mielőbb véget érjen a dolog, vagy (lehet épp emiatt, vagy csak szimplán ilyen), hogy tőszavakban képes kommunikálni, attól a falra tudok mászni, mivel semmivel se viszi előre a beszélgetést

2022. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, nincs kivel. F
2022. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam... ellenben fel tudnék sorolni pár nőt innen, aki hirtelen eltűnt, mint szamár a ködben...
2022. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon ez megszokott.. nem kell felvenni.
2022. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!