Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan akadt ki a lány?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a lány? Többet várt?

Figyelt kérdés

Fogadtam egy lánnyal, akivel pár éve ismerjük egymást. Sokat lógunk együtt, haverok vagyunk. Néha éreztem valami szikrát, de a "pillanat" úgy igazán sosem volt meg, úgyhogy, végeredményben soha nem történt semmi.

Egyébként, kölcsönösen keressük egymás társaságát, viszont nem közeledünk fiú-lány szinten.


A fogadást tegnap este elveszítette. A tét az volt, hogy a győztes bármit kérhet.

A győztesnek 12 órája van kitalálni, a vesztesnek 24 óra alatt teljesíteni kell.



Telefonon közöltem vele, hogy egy vacsorát kell készítenie nekem, amit igényesen tálal és felszolgál. Erre totál kiakadt, mondván: hogy kérhetsz ilyen baromságot, mikor bármit kérhettél volna?! És rámcsapta a telefont.


Nem értem, hogy mi ezzel a baj. Azt kellett volna kérnem, hogy szopjon le?🙈 Azóta nem veszi fel és nem is ír vissza messengeren!



2023. márc. 12. 16:58
1 2
 1/16 StevenUp ***** válasza:
81%

Szomorú. Ha nem tartja magát a szabályokhoz akkor nem tisztességes.

Mi lett volna a vacsi?

2023. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Nők, 2023 (utólag színezett)


Nők: nem vagyok k.rva..

*nem kezeled k.rvaként

Ugyancsak nők: miért nem kezelsz k.rvaként?..

2023. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Marhasült, steak burgonya uborkasalival, meg valami desszert, mondjuk egy krémes (úgy is jó, ha cukiból hozza).
2023. márc. 12. 17:02
 4/16 StevenUp ***** válasza:
59%

ma 17:02


U ez jól hangzik. Bár én kukoricasalatával tudnám elképzelni illetve desszertnek egy nagy adag eperpudingot.


De így is jól hangzik. Remélem tartja magát a szavához 😋

2023. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, az eperpuding is jó ötlet!

Remélem én is, már rákészültem!

2023. márc. 12. 17:15
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből kiindulva valami extra kérésre számított. 🤷🏽‍♀️
2023. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos hogy ő többet is akarna tőled és abban reménykedett hogy valami olyasmit fogsz kérni. Miután nem így megunta és feladta az egészet.
2023. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért a vacsora készítés és a sz.pjál le között elég nagy a szakadék…

Simán csak lúzer vagy.

2023. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%

Ilyenek a mai nők.....bxni megy, főzni nem. Mondd, hogy elég ha rendel.....bár van, akinek az is túl összetett.


F, 29

2023. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 StevenUp ***** válasza:
53%

Én azért sajnálnám ha a levegőben maradna ez a kaja. Túl jó ahoz hogy elengedje az ember...


A nővel amúgy sem érdemes semmit se kezdeni ha megbízhatatlan 🙄

2023. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!