Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is kevés? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kevés? Ti maradnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok ,mind ketten 26 évesek vagyunk egyutt lakunk es 1eve vagyunk egyutt. Anno heti 2-3nap szex volt. Most az elmult 3-4honapban 2-3het alatt egyszer. Utonjara majus 26an szexeltunk felig meddig. Mivel meg volt neko es ilyenkor vagy elvezi vagy nem. Termeszetesen ebben a 2-3hetben 3nanponta egyszer kiveri vagy oralisan kenyesztet. Azert sem eroltettem mert azt szeretnem hogy o elvezze.

2023. jún. 5. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretője van. Vagy másba szerelmes, vagy màssal dug.
2023. jún. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kevés.
2023. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom,hogy ez nem sok jót jelent! Viszont semmi nincs veszve szerintem,próbálj meg beszélni vele
2023. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most derüljön ki mit titkol, mi történt a háttérben , ha csal akkor séta .
2023. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor voltam ilyen, amikor volt valakim a férjem mellett.

Háát... Ki tudja... Talán ő is tilosban járkál.

2023. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy megcsalna. 😁 Szeretni is biztos h szeret. Mar az elején is gondoltam hogy valami hasonló lesz a vége. De az ember mindig reménykedik. Beszéltünk mar erol tobbszor is. De megprobalok megegyszer neki futni a beszelgetesnek. Talan vagy nem kíván elégé. Vagy csak ekkora a libidoja. Bar elmondása szerint ennyire meg nem kívánt senkit sem. Illetve senkivel nem elvezte ennyire
2023. jún. 6. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Mind ezt mondja!Nem biztos,h van valakije,de lehet,h alakul a dolog!Az biztos,h valami megvaltozott es ezen gondolkodj el!
2023. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni persze meg nem csak ebből áll az élet meg a kapcsolat De fiatalok vagytok még, és csak egy éve együtt nem is pl 10. Még gyerek sincs. Szóval ha ez mondjuk az elkövetkező egy évben se változik akkor már valószínűleg így marad és kezdheted átgondolni akarsz e ilyen életet magadnak. Mert sokkal rosszabb amikor már hosszú évek meg család mellett kell ilyen döntést hozni.
2023. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!