Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz, hogy csak akkor tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy csak akkor tudok el élvezni ha a nő akivel vagyok már túl van az orgazmuson? Sőt az izgat fel ha élvezi? Élvezet? 43F

Figyelt kérdés

2023. júl. 21. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Na most özönlenek majd a kielégítetlen nőktől a privátok. Ja, hogy nem ezért írtad ki? Persze, biztosan zavar, hogy egy nő élvezi veled a szexet. Ezt meg kell kérdezni, hogy gáz e.

Láttál már nőt?

2023. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1#

Azért kérdezem mert volt nő feszülten kérdezte miért várok rá….

2023. júl. 21. 08:55
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Én is így vagyok. Barátnőm 2x is elmegy, mire én is hajlandó vagyok kielégülni. Sokszor így is kevésnek érzem magam.
2023. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem gáz mert engem is a nő orgazmusa izgat fel, de nagyon.
2023. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerencsére több férfi van ezzel így. :) Régen, fiatalon beértem olyan pasikkal, akik csak a saját kielégülésükkel foglalkoztak, ma már kifejezetten csak olyan partnerrel tudok lenni, akit az én élvezésem jobban felizgat, mint a sajátja. Szerencsére könnyen és gyorsan tudok élvezni, akár többször is, így a páromnak nem kell sokat dolgozni, koncentrálhat a saját élvezetére is, ezért aztán többször egymás után is tudjuk csinálni úgy, hogy mindketten többször is elélvezünk.
2023. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

Így értelmetlen a kérdés, de biztos így gondoltad: "elélvezni"

Lehet ilyen, én is először a nőt élveztetem el, csak utána jövök én, de én, ha akarnám fordítva is lehetne, csak, ha én elélvezek, már nem lenne kedvem a nőt elélveztetni.

2023. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Én is így szeretem, de az előttem szólóval nem értek egyet. Ha elmentem, utána is kielégítem a partneremet, szerintem ez alap (kellene, hogy legyen).
2023. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#7

Nem is azt írtam, hogy nem elégítem ki, hanem, hogy már nem lenne akkora kadvem, hozzá, mintha a nő lenne az első elélvező és én még csak utána jönnék.

2023. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát párom azért elelvez ha én nem is, de ő is nagyobbat élvez és nyugodtabb utána, ha én is elmegyek előtte
2023. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!