Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Párkapcsolaton kívül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Párkapcsolaton kívül milyen szexuális kalandjaitok voltak?

Figyelt kérdés

Osztálytársak, tanárok, exek, kollégák, főnökök, stb...

Minden, ami nem kapcsolatban történt. Akár megcsalás, akár kaland szingliként. És előny vagy pusztán szimpátia miatt történt meg?



2023. júl. 23. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Szingliként elég sok, hogy említsek párat amit írtál azok közül; osztálytárs,főnök
2023. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem lehúzást, hanem válaszokat kértem!

Utolsó kettő jelentve!

2023. júl. 23. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Buliban volt hogy csak leszoptam srácokat ,de volt sex is 23/l
2023. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Volt már ilyesmi, inkább a szex hiány miatt😀
2023. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Szinte csak ilyenem volt, mivel egy párkapcsolatom volt eddig összesen. Három férfival volt hosszabb-rövidebb ideig (fél év volt a legrövidebb, de amiben most is vagyok az két éve tart) barátság extrákkal, meg volt egy ember akivel a második vagy harmadik randim lefeküdtünk de ennyi.
2023. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetemen (akkor vesztettem el) voltam külföldön egy fél évet. Az egyik barátom révén ismertem meg a srácot, akivel egyszer egy buliban kavartunk, smároltunk petting. Egy következő alkalommal (mindig amúgy így tök random, nem beszéltünk meg nem talalkoztunk közte soha) megint, csak akkor már orál is volt. Aztán az én koleszomban volt egy buli, ahol szintén smároltunk kb. mindenhol is, majd feljött a szobámba ahol tök jó hangulatviláhítás volt. Szexeltünk. Majd utána még egy pár hétre rá megint smároltunk (bonyolult sztori most csak dióhéjban írom). Őrületes kémia, állati vonzó srác, ráadásul latin (pontosan nem írom le hova valósi, mindegy is:))


Vele vesztettem el. Nem bántam meg. Jó volt nagyon:)

2023. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!