Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon le vagyok maradva ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon le vagyok maradva ha eddig csak egyéjjszakás kalandjai voltak, párkapcsolatom nem?

Figyelt kérdés

Összesen 4 alkalmi volt.

Hiány érzetem van mert nagyon keveset szexeltem, meg hogy nem volt még barátnőm.

Szerintetek is le vagyok maradva?

Mindig is barátnőt akartam volna, de nem jön össze, emiatt mentem bele alkalmikba.

22 éves vagyok.


2019. febr. 4. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem ez rajtad múlik, nem a lányokon, általában a férfiak kezdeményezik a randit.

Azért ez már jobb,mintha szűz lennél 22 évesen, de azért ha egy lánnyal beszélgetsz, ne nagyon reklámozd.

2019. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

én is barátnőt akartam mindig, de nem akartam akárkivel összekötni magam soha, mert szerintem sok ember tönkre teszi az életét azzal hogy az első gyagyás akivel szóba tud állni szerelmes lesz bele. Ezért alakult úgy hogy nem voltak hosszú kapcsolataim, de az alkalmikat nem vontam meg magamtól. Már csak az örömök miatt sem, de azért sem mert a tapasztalatok segitenek megismerni azt hogy valójában mit szeretek és mit nem. Jobban tudom hogy mi boldogit engem, és jobban is tudtára tudom hozni a partnernek hogy miket tehet értem ha jót akar nekem.


27f

2019. febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy vagyok ezzel, csak lányban. :/ Szeretnék már párkapcsolatot, de nem jön össze.
2019. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Francba már veletek, én meg alkalmikat szeretnék, de minden csaj komolyat akar velem!
2019. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!