Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire befolyásolja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja az együttlétet,ha valaki nem szerelmes abba akivel van? ( kapcsolatra gondolok,nem alkalmira).11 hónapja vagyunk együtt,és képtelen vagyok élvezni a szexet. 30/n

Figyelt kérdés
Előtte is volt egy komoly kapcsolatom,és vele sem volt jó. Felizgulással nincs gond, de az aktus semmilyen formában nem jó. Az oráltól el tudok menni,de ahhoz is legalább 1 óra kell,és az odáig vezető út is elég rögös,mert nem igazán tudom magam átadni,olyan érzésem van,mintha hiányozna valami. A behatolás meg egyenlő a nullával.Csak jár bennem valami,és ennyi a max érzet.Mitől alakulhatott ki ez bennem? Mennyire játszik közre,ha nem érzem magam szerelmesnek?
2023. júl. 28. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem ettől függ
2023. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon is, akkor nem elég erős az érzés
2023. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért merült ez fel bennem,mert az alkalmit is élvezik a nők..akkor nekem nem tudom,hogy miért nem megy. Mert ott sem alakul ki szoros érzelmi kapocs,és mégis jó. Tehát, akkor nekem is élveznem kellene "szerelem nélkül is".
2023. júl. 28. 23:49
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Lényegében büntetés mindkét félnek. A kiutat fogja keresni a dominánsabb fél.
2023. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell szerelem a hüvelyi orgazmushoz. Ha van (szerelem,akár kölcsönös), attól még nem lesz élvezet.


Illetve ha "csak" baráti szimpátia van, attól még lehet a szex jobb minth láw lenne

2023. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Valószinűleg a kapcsolat sem túl fergeteges, hanem csak átlagos, amilyen a legtöbb kapcsolat. Ezenkivűl valószinűleg számodra elég nehezen elérhető az orgazmus. A dugás okozta hüvelyi orgazmusról nagy általánoságban le kell mondani, mert a legtöbb nő nem tud ilyet produkálni. Örülni kell ha bármilyen, más módon elérhető számukra orgazmus, mivel amugy nincs evoluciós, szaporodás biologiai szerepe a nők orgazmusának. A szextől szaporodástól teljesen függetlenűl, véletleszerűen alakul ki, ezért ilyen bizonytalan.
2023. júl. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Én laikusként látom abban is a rációt, hogy hüvelyi orgazmus az sajnos tényleg nem minden nőnek adott.

Meg kéne vizsgálni, hogy neked egyedül megy-e, vagy te mennyit tudsz kihozni magadból, mert ha neked megy, akkor annál akit ismerek és hasonló tapasztalatokkal bír, mint te ő erősen függ a külső visszajezésektől és nem is tud ellazulni. Pedig itt ilyenkor a férfi pont a káoszra és a vadságra, az ösztönös viselkedésre, a vágy bármilyen kinyilatkoztatására kíváncsi és vággya azt.

A következő gondolatom, hogy keres fel egy szakembert, ha ez tényleg zavar. Egy életed van. Ha megoldást tud nyújtani, ami valószínűleg látatlanban se lesz rövid túra, akkor a maradék 30-40 évben még kiélvezheted.

2023. júl. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Én meg nem tudok hozzányúlni férfihez mert csak a fiktív karakterekhez vonzodom… van ilyen
2023. júl. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Valószínű nem jól választasz partnert. Miért is vagy vele együtt ennyi hónapja ha nem szereted? Miért vagy vele ha nem izgat még szexuálisan sem igazán? Miért szopod a farkát amikor kéri?

Ja.... a körülmények amit biztosít olyanok? Akkor meg arra gondolj, hogy: ... valamit valamiért ...

2023. júl. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!