Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok aki nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok aki nem szereti az ujjazást? előjátéknál se masztinál 5N

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 19:24
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
25N
2023. aug. 29. 19:24
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Én se szeretem


29N

2023. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem szeretitek? Rossz tapasztalat esetleg?
2023. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én se annyira. 19/L
2023. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

3 mért nem esik jól

Illetve a pasi körme karcol

Vagy a bőre érdes

És az kapar

2023. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem,főleg a cici szopival együtt.Nagyon felizgat.
2023. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Mikor milyen kedvem van. De az esetek többségében én sem szeretem, karmol, hiába van gondozva a keze. Akkor is férfi kéz... Száraz
2023. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Mert sokaknak fogalmuk sincs, hogy mit kéne csinálni.


Kb. mint akik nem élvezik a nyalást, és akkor kész... közben meg pistike a nyelvét próbálja olykor dugogatni a hüvelybe és azt se tudja hol a csikló, meg az mire jó

2023. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%

Érdes férfi kéz? Itt minden nő ápolatlan kőművessel, kubikussal randizik?

Gépész vagyok, én is és minden kollégám ápolt, a dörzsölő hatású kézmosó után szinte mindenki használ kézápoló krémet. Jobb helyeken ki van téve a kézmosó utlra mellé vagy jár a dolgozónak havi ellátmányba. De önmagára igényes szaki magától is használja, akár hol melózik.

Soha nem volt panasz az én kezeimre, ápoltságukra, beleértve körmömet, bőrömet! Igaz, vezető is voltam, ill. informatikus végzettségem is van és az utóbbi 20 évben inkább irodai munkát végzek.

52 éves leszek a napokban, volt kb. 40 partnerem, de még nem találkoztam olyan nővel, aki ne élvezte volna az ujjazást is. Több partnerem kifejezetten kedvelte, nejem is közéjük tartozik. Fáradtabb napokon, amikor nincs energiánk kiadós szexre, ám élvezetre van igényünk, praktikus a kezek játéka, főként orál kombinálásával, de olykor önmagában is elég. Feleségem több, egymás utáni orgazmust is képes átélni ujjazással. (ahogy néhány exem is)

Férfi szemszögből, én is úgy gondolom, valószínű a rossz, kellemetlen tapasztaltok miatt utáljak egyes nők az ujjazást vagy éppen a nyalást. Másik ok lehet, azok akik nem képesek hüvelyi orgazmusra, nem látják értelmét az ujjazásnak. Talán még akkor sem, ha kombinálja a partnerük a csiklóizgatással.

Mellesleg, jómagam hiszek a G pont létezésében! Számtalanszor bebizonyosodott, hogy ott van az, csak jól kell keresgélni. 😉🤪✌️

2023. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

#9

Köszönjük az óriási élettapasztalatod megosztását, és azt is, hogy milyen sok nővel voltál, mennyire ügyes vagy...

Csak épp senkit nem érdekel

2023. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!