Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orális szexet kölcsönösen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orális szexet kölcsönösen teljesítitek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogyha a párotok például orálisan kielégít akkor ti is azonnal viszonozzátok vagy majd máskor teszitek azt?

Én nagyon szeretem(nő vagyok) és sajnos lehet túl sokat is várom el. Én sokat csinálom,engem sosem kell kérni de zavar, hogy nekem például mondani kell a legtöbb esetben és nem magától értetődő.



2023. szept. 7. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom , hogy igy van . Nálunk természetes a kölcsönös orális játék . Szeretem a franciát is , de jobban élvezem , ha én nyalok (akár el is élvezek mire a feleségem is a csucsra ér ).Utána ő vadul neki a kedvenc cumijának .
2023. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont forditva van, én vagyok a pasi és mindig kinyalom feleségem de ő nagyon ritkán játszadozik velem
2023. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A mostani párom mindig kinyal előjáték gyanánt.Én nem mindig csinálom,mert van hogy utána berakja,gondolom ő nem igényli,szexet jobban szereti.Azér tő is megkapja ,de nem mindig.
2023. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek szopni

De kérnem sose kellett

2023. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: én meg csajommal vagyok pont így. Én bármikor tudnék nyalni, de neki mindig kell valami emlékeztető, hogy jöhet a szopás. Sajnos nem mi futottunk össze annak idején.
2023. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Àltalàban igen.
2023. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Időnként ritkán van mikor egy oldalú, de általában ez kölcsönös, szóval kérni sem kell.
2023. szept. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal gyakrabban nyalom a feleségem, mint ahogy ő szopna. Bár nem is igazándiból igénylem.
2023. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kérdező le vagy hízva és olyan mélyen van mit, bombatölcsért kellene nyalni neken a domborodó tetszik..
2023. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nem élvezetböl, szeretetből teszi, ez van,vagy volt, ha keresel mást magadnak.
2023. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!