Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs orgazmusom új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom új partnerrel?

Figyelt kérdés
Nagyon jó vele, kívánom, de nem sikerült elmennem első alkalomnál, illetve a másodiknál behatolás nem volt, de ott sem (igaz ott ittam is előtte). Félek hogy azt hiszi nem jó vele vagy nem vagyok rá képes, vagy valami gond van velem. Hogyan tudnám elérni? A nem stresszelem magam rajta nem hiszem, hogy segít…
2023. szept. 23. 17:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, ez lemaradt
2023. szept. 23. 18:13
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem úgy ér hozzad, más a ritmus, nem tudja mi a jó neked.

Kell egy idő, hogy össze szokjatok.

Nálunk első alkalommal egész éjszaka birizgált, míg el tudtam menni.

Most oké kis túlzással elég ha rám néz és attól orgazmusom van.

2023. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet én sem tudom mi a jó nekem. Általában lovagló pózban tudok elmenni vagy régebben ment alul is, de mindig lutri volt, vagy sikerült vagy nem. Ujjazástól, orális szextől soha senkivel nem tudtam elmenni még, igaz sok ideig nem is hagytam soha mert mindig gyorsan én akartam áttérni a lényegi részre. Lehet csak több idő kellene? Most meg már rá is stresszelek hogy teljesíteni kellene:(
2023. szept. 23. 18:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá. Nem kell teljesíteni. Csak próbáld élvezni ez egész hangulatát.
2023. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Most meg már rá is stresszelek hogy teljesíteni kellene" Miért? Nem lesz meg a napi 10 pasi? (Tudom, gonoszkodás!) Szoval milyen teljesitésröl beszélsz? Fogd fel inkább örömhozo játéknak! Vedd teljesen lazán!
2023. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg a régivel nincs.
2023. szept. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el magad ne izgulj túl semmit és jó lesz meglátod
2023. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az lehet gond, hogy eddig még egyszer sem volt szex nyugodt körülmények között ágyban? Egyik alkalom sem volt az igazi hogy el tudjam engedjem magam…
2023. okt. 4. 17:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nyugodt körülmények között sem ment :(
2023. okt. 26. 19:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint azóta sem. Akkor talán mégis gond van, ha több mint 2 hónap alatt sem.
nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!