Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgat,ha a felesègem kèpeire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nandorla75 kérdése:

Izgat,ha a felesègem kèpeire idegen fèrfiak ráèlveznek.Büszke vagyok ,hogy milyen szexi ès szeretnèm megmutatni másoknak is . Normális ez? 46/f 50/n

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 00:16
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Semmi köze a kèrdèshez,hogy mennyi èves a hölgy.
2023. okt. 5. 20:56
 22/34 anonim ***** válasza:
76%
De. Ugyanis a korosztály meghatározza a szexuális érdeklődést.
2023. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Senkit nem kènyszerítek,hogy izgalmasnak találja a nejem🙂 De ha ennyire ragaszkodsz hozzá,akkor felszólítok minden 50 alatti fèrfit,hogy nehogy kedvet kapjanak a felesègemre! Így már jó?
2023. okt. 6. 07:09
 24/34 anonim ***** válasza:
62%
Akkor miért is akarod, hogy kiverjék a képére, ha úgymond "nehogy kedvet kapjanak rá"?
2023. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Hol olvastál olyat ,hogy èn azt akarom?!😁
2023. okt. 6. 20:22
 26/34 anonim ***** válasza:
62%
"Izgat,ha a felesègem kèpeire idegen fèrfiak ráèlveznek."
2023. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

"Ne OFFolj, ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a Nem hasznosnak jelölést, illetve lehetőséged van jelenteni a moderátornak a válasz jobb sarkában található ikon segítségével vagy az info@gyakorikerdesek.hu címen!"😉

2023. okt. 6. 21:06
 28/34 anonim ***** válasza:
Muti. :)
dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Itt is megmutathatnád!
dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy szórakozóhelyen a kicsit spicces haverom azt mondta nekem , hogy : “ a csajodnak jó nagy mellei vannak , remelem nem haragszol meg”.

Az a durva, hogy egyáltalán nem haragudtam, sőt izgató volt . Azóta ha tehetem mindig elő idézek olyan szitukat ahol meglátják , megnézik őt.

Volt, hogy a próbafülke ajtaját résnyire kinyitottam mikor fürdőruhát próbált , az ott elhaladó pasik persze jól megnézték , vagy mikor ismerős srácnak “ véletlenül “ rossz kert küldtem messengeren , amin a párom volt fehérneműben , persze utána mikor láttam hogy megnézte vissza vontam mintha véletlen lenne . Nem tudok mit csinálni ezek nagyon izgatnak

dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!