Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgat,ha a felesègem kèpeire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nandorla75 kérdése:

Izgat,ha a felesègem kèpeire idegen fèrfiak ráèlveznek.Büszke vagyok ,hogy milyen szexi ès szeretnèm megmutatni másoknak is . Normális ez? 46/f 50/n

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 00:16
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Ezzel èn is így vagyok! Felizgat ha nèzik.
dec. 29. 19:41
 32/34 anonim ***** válasza:

34 éves voltam, amikor egy külföldi rendezvényen magára hagytam a laptopomat, rajta egy albumban a feleségem meztelen képeivel. Amikor visszamentem a terembe egy egyetemista nekem háttal állt a gép előtt és a keze mozdulataiból láttam, hogy veri magának. A laptop monitorján pedig láttam a feleségemet bugyiban, fedetlen mellekkel. Hirtelen megszédültem. Először az ijedtségtől, hogy valaki meglátta, aztán valami furcsa melegség öntött el. "Már úgyis mindegy, hadd fejezze be" -gondoltam és biztonságos távolságból néztem, ahogy veri a feleségemre, miközben időnként új képre váltott. Végül megállt egy zuhanyzós, teljesen meztelen képnél és elélvezett.


Hagytam egy kicsit pihegni, csak utána léptem elő. Nagyon zavarba jött és eliszkolt, soha nem láttam többet. De ez az egy eset megváltoztatta az életemet. Ezután már vágytam arra, hogy valaki spontán meglássa meztelenül a nejemet.


Voltak jó és voltak rossz tapasztalataim is. Volt, aki leszólta, hogy micsoda lógós melle van, míg volt, aki teljesen fellelkesedett. Volt, aki a saját meztelen feleségét mutatta meg nekem, amikor megtudta, hogy akit látott, az a nejem. És jó volt megnézni az ő feleségét is, nagyon beindultam tőle.


A feleségem tud róla, hogy megmutattam. Nem örül neki, de nem is izgatja magát miatta, azt kérte, hogy ésszel csináljam és ne mutassam meg őt meztelenül az ismerősének, vagy munkatársának. Neki sajnos nincsenek exhibicionista hajlamai, de nekem hagyja, hogy időnként megmutassam őt. Nagyon szeretem és nagyon büszke vagyok rá. Most már mindketten 50-esek vagyunk, de nem csökken a vágyam iránta.

jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Nagyon jól leírtad! Èn nem èlőben láttam,hanem küldött egy srác egy videót ,ahol a párom kèpeit letöltötte ès kiverte rá a farkát. Elsőnek èn is megijedtem de ugyan az a bizsergető èrzès fogott el ,mint amit leírtál. Utána már kèrtem ,hogy kèszítsenek videót a páromra. Nagyon fel tud izgatni a látvány. Jót tett mind a kettőnk szexuális èletère.:-)
jan. 3. 17:11
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg önbizalomhiány első jele, esetleg már nem olyan csinoska az asszony s szükség van visszaigazolásra a pasinak hogy a párod még mindig nagyon de nagyon vonzó, s sok kiéhezett masztikiály ebben partner.

Szerintem ez sokkal inkább szól a férjről mint a feleségéről.


S akkor most jöhet a sok negatív értékelés.

jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!