Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nimfomániás nőkkel hol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfomániás nőkkel hol lehet találkozni? Soha életemben nem beszéltem eggyel sem, csak mindig hallani róluk. Másnak is ez a tapasztalata?😅 22f

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Itt
2023. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírná a farkad a nimfo csajt
2023. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Volt hogy 8x dugtam egy nap alatt, szerintem bírja
2023. okt. 5. 15:45
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol. De egyik nő sem így kezdi, szia nimfó vagyok.
2023. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy betegség

Sose tudnád kielégíteni

És nem a hűségről híresek

2023. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Ut szelen probalkozz a prostik kozott
2023. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

A nimfománia egy betegség, nem a magas libidód jelöli.

Az a baj te már élből egy fogalom zavarban vagy, vagy ha mégsem, akkor sokan mondják magukról akik valójában nem azok.


Kevés vagy te ahhoz, hogy kielégíts egy nimfo csajt, de nyugi nem a te hibád, ez a betegség alapja...

2023. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Szeretnél beszélni a párommal? :D Konkrétan 0-24ben tudna szexelni.
2023. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ismerősöm aki volt kapcsolatban nimfomániás nővel. Jól hangzik elsőre hogy mindig szexelni akar, de amikor rájössz hogy a mindig az tényleg MINDIG az már sok lesz.

Neki a szex és a szexuálitás olyan szinten a mindennapok része volt mint másoknak az hogy egyen. Közvetlenül szex után egy ideig elvan majd jön a késztetés hogy megint és megint.


Meddig bírnád a napi 8-at? Egy hétig, egy hónapig, esetleg egy évig? Mert nekik ez nem olyan hogy most kívánom hanem egyfajta szükséglet.

2023. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ywerd ***** válasza:
85%

Volt nimfomániás csajom.

Igaz amit fent írtak, nem hűséges típus.

És konkrétan nem elégül ki, ha napi 24 órán keresztül dugják, akkor sem.


Ezt is írták,ez egy betegség.

Szerintem ez is igaz.


Együttlét, orgazmus után jön az a kellemes érzés, na ez náluk nincs.


Keress inkább olyat, kérdező, akiben fel tudod ébreszteni az " éhséget" ,hogy a fizikai kielégülést felülírva , újra és újra vágyjon rád. Nyilván ez nem a testi,hanem mélyebb, érzelmi, lelki szint.


Ha ezt sikerül elérni egy nőnél,csodát látsz.


Mert amellett hogy megőrül tőled a csaj, újra és újra fog akarni élvezni és az... hm egészen extrém élményeket tud generálni.


Sok sikert kívánok.

42F

2023. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!