Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok, szerintetek ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyok együtt az első barátnőmmel, és eleinte úgy volt, hogy este 2 alakalom, aztán reggel még egy, és készülődtünk.

Ez volt kb. 1, max. 2 hétig, aztán este már nem akart kettőt, és rá pár napra már reggel sem..

Most pedig örülök, ha heti 4-5 alkalom van este. Reggel szinte szóba se áll velem, rohan készülni, mert “alig aludta ki pihenni magát, és bent sok a dolga”. Hol rontottam ezt el? Nálatok megvan még a napi 1-2? Vagy ez természetes lenne, hogy már nem akarja annyiszor?

Állítása szerint szeret nagyon, de ez sok neki. Azt mondta eleinte is csak miattam volt. ??? Hogy csak miattam?? Mekkora hülyeség már ez!!



2023. okt. 7. 01:53
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

#21 igen, sok a napi kettő, ezt mondta, és hogy reggel már neki ez nem kényelmes, mert olyankor másra fókuszál. Teljesen megértem, de legalább hétvégente, mikor nem rohan engedné nèha. Akkor meg alszik 8-ig aután szervezi az esti barinős bulit, meg tanul.

Mondom, nekem a heti 5-6 elég, nem kell feltétlen reggel. De én nő mellett nem fogok magamhoz nyúlni. Ezt még így nem mondtam neki, lehet hogy az hiszi igen, és ezért akar kevesebbet, de ez nekem nem opció.

2023. okt. 7. 06:54
 22/38 anonim ***** válasza:
88%

Majd opció lesz ne aggódj, mert hamarosan neked csak a Marok Marcsi marad. “Nő mellett nem nyúlok magadhoz”

Ő tanul, meg szervezi a baratnős bulikat”

Hat az van, hogy ő egy belevaló lány aki élvezi az eletet, hamarosan jön egy nalad jobb, értelmesebb, okosabb, helyesebb pasi. Teged meg a buta szexmániaddal együtt fog kidobni a csajod. Neked nincs eleted, csak a szex. Tökfej

2023. okt. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
88%
Béna voltál az ágyban, és belátta hogy gyakorlással sem fogsz javulni. Innentől ami van, az mind csak szánalomszex
2023. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Várjál, mert jön majd a havi 2 alkalom is később. Ez mindenkinél így lesz előbb utóbb.
2023. okt. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
#28 ettől tartok is.. 😬😬😬
2023. okt. 7. 07:57
 26/38 anonim ***** válasza:
87%
A csaj éli az életét, van más elfoglaltsága is, valszeg nem fog már sokáig tartani a kapcsolat. A kérdező meg annyira sekélyes, hogy nagyjából csak a dugáshoz ért. A csajnak nyilván több kell ennél, amit meg is értek 🤣 Ráadásul a kérdező egy nagypofájú megmondóember aki értelmesnek érzi magát, de látszik, hogy egy kis pökhendi mitugrász 😂
2023. okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk

Heti 1-2 a normális

2023. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
85%

30as

Szerintem a kérdező még a dugáshoz se ért, csak erőltetni tudja.

2023. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

fúúúú apám... legborzasztóbb amit olvastam itt 2 év alatt..

most komolyan. összejössz valakivel és nincs szex.. mi a franc?

ott komoly problem van srác!

mikor én összejöttem első bnőmmel minden nap suli után smároltunk vagy 2,5 órát a parkban. volt hogy meg is tapiztuk egymást egy félreeső helyen. nem bírtunk már várni..de aztán csak vártam 2 hónapot valahogy az első szex előtt.

utána meg az volt szinte minden 2. napon.

2023. okt. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom szegény barátnődet. Remélem hamar elhagyja, ha ilyen frusztrált és egoista vagy.
2023. okt. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!