Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok, szerintetek ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyok együtt az első barátnőmmel, és eleinte úgy volt, hogy este 2 alakalom, aztán reggel még egy, és készülődtünk.

Ez volt kb. 1, max. 2 hétig, aztán este már nem akart kettőt, és rá pár napra már reggel sem..

Most pedig örülök, ha heti 4-5 alkalom van este. Reggel szinte szóba se áll velem, rohan készülni, mert “alig aludta ki pihenni magát, és bent sok a dolga”. Hol rontottam ezt el? Nálatok megvan még a napi 1-2? Vagy ez természetes lenne, hogy már nem akarja annyiszor?

Állítása szerint szeret nagyon, de ez sok neki. Azt mondta eleinte is csak miattam volt. ??? Hogy csak miattam?? Mekkora hülyeség már ez!!



2023. okt. 7. 01:53
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
79%
Neked nem való baratnő ezek alapján. Bár azt is el tudom képzelni, hogy csak kitaláltad az egészet, mert annyira szánalmas vagy.
2023. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
11%

megjelentek a feministák.. forródróton hívták be őket... hívjátok az FBI-t

mér borzasztó a srác.. nem felel meg neki ami van.. nők napi 30 ilyet közzétesznek.. és?

tanács kell neki.. infó..

de ez hogy oltjátok.. van értelme? sose értettem.

2023. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
#35 igazad van, annyit sem érnek, 1-2 csak provokál és jelentget, mintha ettől ők többek lennének majd. Napi szinten hazudnak még önmaguknak is.
2023. okt. 7. 09:30
 34/38 anonim ***** válasza:
19%
semmi csúnyát nem írtál.. ezek ilyen libernyák agymosott amerikai médián érlelt feminista srácok vagy lányok. vagy rossz napjuk van és kiosztogatnak pár sallert gyakorin.
2023. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
4%
Nekem nagy van, és tudom is használni + jól nyalok. Szóval számomra ismeretlen a problémád. Kérdező, veled lehet a baj
2023. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
23%

39 es te tökéletes pasi vagy és neked mindig minden jó igaz? a különbség hogy ő nem felpofozza az asszonyt meg vele vitatkozik hanem másho lvezeti le.. ez sokkal okosabb mint a " munkahelyen mosolygok majd otthon elverem a port mindenkin féle módi"

de mit problémáztok itt? mérnem lehet tanácsot adni vagy elhúzni?

és ti írjátok kajak hogy de keserű ez a kérdező :DDDD röhög a belem

nonstop más nyomorán mocskolódó emberek... szánalmas

2023. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
23%

tényleg igaz az hogy európában a magyarok a legostobábbak.. és csak lehúzzák egymást..

szánni való ez a mentalitás. de majd ha te fogsz tanácsot kérni és itt sírni az oldalon mint ahogy most teszed.. majd megnézem hogy esik ha így beszólnak neked


az élet visszaüt

2023. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Na, lejárt a 2 nap hírnév, rögtön eltűntek a röhögő hiénák. Kár, hogy a magyarnak csak a kárörvendés megy, meg a pocskondiázás. 1-2 értékelhető pozitív kritika is volt, azt köszönöm. Kicsit átrendeztem fejben a dolgokat, és megpróbálom áttenni a hangsúlyt.

A többiek meg húzzák le.... vagyis maradjatok csak ugyan ilyen primitív prolik. Majd egyszer pofán.sz valaki, csak úgy teljesen véletlenül helyettem is.

2023. okt. 9. 01:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!