Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 45 éves férfi vagyok, Teljese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves férfi vagyok, Teljesen elhanyagol a feleségem szexuális téren.. Beszéltem már vele és arra kért, Hogy értsem meg de ő már nem igényli a szexet.. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Nekem hiányzik a szex…

Tényleg maszturbáljak ez a lehetőségem?



2023. okt. 25. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos nálunk is ez a helyzet.

Szeretjük egymást, de a feleségem egyszerűen nem igényli a szexet hiába mondom neki hogy szeretném.

Pedig én vágynék rá..

már komolyan elgondolkoztam a maszturbáláson, pedig házasság alatt még egyszer sem tettem!

Mivel ráerőltetni végképp nem szeretném.


47F

2023. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
19%
#30 ha valakinek napi 3-4 az igénye, annak a heti 3-4 nagyon kevés.
2023. okt. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:

30#

2 éve volt utoljára szex

2023. okt. 26. 06:52
 34/71 anonim ***** válasza:
76%
2 éve? Még level 1 szint. :) Nálunk 6 éve. Más nők meg már nekem udvaroltak. Sajnos vannak ilyen tipusú nők. Ismerek még 30 éves bomba csakt is aki kerüli a szexet. Inkább egyedül él. Bár ez becdületére válik mert nagyon megkeseríti a férfi életét.
2023. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
94%
32, meg kell ilynekor keresni az aranykozeputat a szamokban.
2023. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
96%
Dobd be a nyilt hazassagot kerdezo, ha jol megvagytok amugy. De ha a kapcsolat is szar, valjatok el.
2023. okt. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező.


Én is ugyanilyen házasságban élek és velem is pont azt közölte velem a feleségem, amit veled is.

Rohadtúl pocsék érzés, hogy szexuálisan teljesen lemondott rólam a párom.

Mindent megpróbáltam, de semmi esély arra, hogy újra égjen a láng.

Holott még nem vagyunk idősek, hogy ne működjön a szex.

2023. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet h máshol kapja sz eszedbe se jutott?!
2023. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
78%

Fel kellene vetni a nyitott házasság kérdését, ha esetleg szexuális játékszerekkel sem lehet felkelteni az érdeklődését a szex iránt.

Ha szeretitek egymást, akkor ez az egyetlen egy opció létezik, ha viszont maga a házasság is rossz, akkor el is lehet válni vagy akár szeretőt is lehet tartani.

2023. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%
Szar ügy,ha nem tudod rávenni ,hogy legalább 1szer hetente a testi szükségleteidet kielégitse.Intimitás nélkül El fogtok válni,mert nem vagy köteles koplalni és vagy prostikhoz fogsz járni,vagy szeretöt keresel. Ha már félremész,akor megtörik a bizalom.Meg kellene ezt beszélnetek,fölösleges idöpocsékolás arra várni hogy újra fellángoljon benne a vágy.
2023. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!