Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 45 éves férfi vagyok, Teljese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves férfi vagyok, Teljesen elhanyagol a feleségem szexuális téren.. Beszéltem már vele és arra kért, Hogy értsem meg de ő már nem igényli a szexet.. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Nekem hiányzik a szex…

Tényleg maszturbáljak ez a lehetőségem?



2023. okt. 25. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
94%
59: tobb lehetoseget (nyilt hazassag, valas) is irtam, csak leszarjatok azokat...
2023. okt. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
95%
Ha arra eleg bator vagy, hogy csalj, akkor attol miert feltek, hogy felhozzatok a nyilt hazassagot?
2023. okt. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
100%
#61. Teljesen igazad van! Ez a legtisztább és legbecsületesebb ez igaz. A párommal beszéltünk erről. Ő azt mondta ,hogy ha szexet akarok akkor ő elköltözik tőlem (nincs közös vagyonunk, nincs gyerek , nem vagyunk házasok.) Nekem meg egyszerűen nem volt szívem azt mondani mivel szeretem a párom, hogy oké akkor csomagold a cuccod és holnaptól indul a szexbuli. olyan is volt, hogy eléggé kiéleződött a helyzet és ő mondta, hogy költözik. (De aztán kiderült, hogy ez csak blöff volt.) Tiszta fejjel gondolva túl erős így az érzelmi és anyagi biztonsága ezt nyilván nem akarja könnyen feladni. /Itt már egy több mint 5 éves szexmentes időtávról beszéltünk./ Nekem 4 lehetőségem lett volna úgy, hogy nem kerestem senkit de nem éltem vele. Nekem nem stílusom a bujkálás, hazudozás, hotelszobákban kefélés./ A legális szerető, nyitott kapcsolat a páromnak OFF. Ezt megértem mert női részről ezek kockázatos dolgok. Figyelj itt olyan dolgokat kap meg a férfi amit otthon nem. Én is vele szeretnék megöregedni ,nagyon jó vele, tökéletesen élünk. Viszont boldog életnek ezt nem nevezném. Gyakorlatilag ott van a párod aki testileg-lelkileg tetszik, összeszoktatok, együtt sétáltok, közös programjaitok vannak, jól érzitek magatokat egymás társaságában de hozzáérni tabu. Én már azt sem tudom például, hogy hogyan néz ki a párom meztelen. Ez normális élet így? Ötven évesek vagyunk és nem nyolcvannyolc és 45 éves korom óta tart ez az állapot. Még így is baromi nehéz dolog ez.
2023. okt. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
92%
Kenyes ugy, de ugyanugy elhagy, ha kiderul a csalas, vagyis ezt mondta. Vagy te leszel szerelmes es te hagyod el, annyi hogy nektek konnyebb, mert nincs gyerek, se kozos vagyon, se semmi. Csak a megszokas. Szoval amit irtam az 53-as valaszomba ugyanugy igaz ratok is. Bar tenyleg nem tudom, hogy gondolja a baratnod, hogy semmit se enged,szerintem nem is vagytok szerelmesek csak feltek egyedul maradni ennyi evesen. Talan a prostizasba bele menne, hisz ott jössz es mesz, meg csok sincs
2023. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
100%
Pluszba meg: oralisan, kezzel lerendezhetne teged, meg ha nem is kivanja a szexet, azert ennyi lehetne benne.
2023. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
31%

#65 Ha ez havonta vagy kéthavonta megtörténne akkor boldog ember lennék. Ő erre azt mondta , hogy neki ebben semmi jó nincs ezért nem tesz ilyet.

Fordítva én sem tehetem meg. Semmit a szemnek és semmit a kéznek. Még meztelen sem láthatom. Ennyit sem engedett. Bezárt ajtóknál öltözik.

Ennek ellenére ő azt mondja, hogy nagyon szeret. Szóval ilyen már több mint 5 éve az én "szerelmes" párkapcsolatom.

És ez nem egy rossz vicc hanem halálosan komoly.

2023. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
100%
De miert valtozott igy meg, hogy konkretan meztelenul se lathatod?
2023. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
100%
#67 Ez az én "védelmem" érdekében történik. Nem akar ingereknek kitenni. Én mondtam, hogy csak maga a látvány mekkora örömet okozna nekem de mereven elutasította.
2023. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
81%

Hasonló helyzetbe Lévő nő vagyok

Írtam üzenetet….

49N

2023. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló helyzetben vagyok nőként, bár sokkal fiatalabb.

Szomorú hogy mindent mrgkao a párunk és még sincs semmi.

2023. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!