Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nyalási technika,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nyalási technika, amit mindig lehet alkalmazni csak max finomhangolni kell?

Figyelt kérdés

Vannak olyan férfiak, akik azt mondják nagyon profik a nyalásban és minden nőt eltudnak vinni orgazmusig. Ebben azért persze lehet túlzás is, mert a legtöbben azt mondják úgyis minden nő más, de azért csak vannak alapvető hasonlóságok, hogy a csikló környékére kell fókuszálni.

Ha először csinálja valaki egy nőnek, akkor érdemes mondjuk elkezdeni a belső comboknál és figyelni a reakciókat vagy jobb előre megbeszélni, hogy figyelj te hogyan szeretnéd?



2023. okt. 27. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Persze vannak egyéni preferenciák, de azért azzal nem lehet mellényúlni ha fix, közepes tempóval nyalod a csiklóját és közben ujjazod.

Aztán lehet finomhangolni, valaki gyorsabban, valaki lassabban, valaki erősebben, valaki gyengébben, valaki 1 ujjal, valaki több ujjal szereti, de szerintem egy alapnak ez mindenképp jó

2023. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáteszem, biztos van olyan is aki nem szereti nyalás közben az ujjazást, de én ilyennel még nem találkoztam.

Viszont olyannal már igen, aki pont hogy a nyalást nem szerette, az ujjazást viszont igen

2023. okt. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is találkoztam olyan férfival, aki nagyon profinak gondolta magát, na egy rossz vicc volt. Én biszex nő vagyok, így kezeld a válaszom. Szerintem vannak ennek pillérei. Ahogy mondod, ne egyből nekiess, hanem puszilgasd körbe, combok, szeméremdomb, nagyajkak, finoman haladj befelé. Aztán játsz a csiklóval, a kisajkakkal is, mindennel. Az a legfontosabb, hogy figyelj rá, és hogy te is élvezd. Kiábrándító amikor valaki kötelességből nyal, és gyorsan le akarja tudni. Innentől jönnek az egyéni variációk, szívni/nyalni, gyorsan/lassan, ujjazni/nem ujjazni stb stb stb. Kérdezni pedig sosem gáz, beszélhettek is róla természetesen.
2023. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Alapvető teknika nincs fontos ilyenkor a kommunikáció meg a nő irányítson hogy hol mikor jó neki
2023. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

3-as! Pontosan. A férjem TECHNIKAILAG tökéletesen nyalt. Tudta, hol, hogyan nyúljon hozzám, hogy elélvezzek. De ennyi. Minden alkalommal ugyanúgy. A testem kielégült, a lelkem éhezett. Mert nem volt benne semmi egyéb, csak a tény, hogy "kielégítem, hogy aztán én is kielégülhessek", ami dicséretes valamilyen szinten, de abszolút kiábrándító hosszú távon.


Szerintem szexi érzés ha előbb bugyin keresztül van izgatva a régió, mert nem olyan direkt az érzet. És amíg nincs izgalmi állapotban, nem vérbő a rendszer, addig pl nem is igazán esik jól a csiklóizgatás. Szóval szépen fokozatosan. És figyelni a reakciókat. A testét, a punciét, a hangokat, rándulásokat, sóhajokat. Egy idő után az ujjak is jó ha beszállnak, de ne az elején, hanem csak akkor ha már "menetben" van.

2023. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki ugyanazt szereti,igényli. Ki kell tapasztalni, kinek hogy a jó.
2023. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Na fejezzétek be, mert itt ülök az irodában állva basszus :D
2023. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindenhova bekommenteled ezt, #7? Inkább te fejezd be, menj ki a wcbe és verd ki.
2023. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
7# szánalom.
2023. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!