Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondták vagy célozgattak arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondták vagy célozgattak arra hogy túl tág vagy? Friss kapcsolat szegény megkérdezte szex után... Egy korábbi pasija vágta a fejéhez. (Nem nem tág pont jó)

Figyelt kérdés
2023. nov. 13. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Heee??
2023. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
?he
2023. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Mindig csak dicsértek, hogy milyen szűk vagyok, meg milyen szép/jó puncim van.
2023. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam így. Párommal sok évvel ezelőtt már lefeküdtem egyszer, és ő is emlékszik milyen szűk voltam, meg én is hogy hogy kitöltötött. Azóta született egy gyerekem, és most hogy rendesen összejöttünk... hát egész más... Első gondolatom az volt hogy összement vagy mifene?! Mert alig érezzük egymást. Ezt meg is jegyezte, mondjuk én is, mert nagyon meglepett, és elég kellemetlen. Attól még el tudok menni, csak tényleg kellemetlen így, maga a tudat. Emlékszem régen hogy feszített... Meg ő is.


Ettől függetlenül egy új kapcsolatban elég bunkóság ezt megemlíteni.

2023. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem mernék ilyet mondani, nagyon bunkóság. Annak éllenére, hogy minél szűkebb, annál jobb ^^
2023. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
#4 Kegel gyakorlatok esetleg?
2023. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!