Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legfurcsább, legextr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurcsább, legextrémebb, legmegdöbbentőbb fétis, amivel valaha találkoztatok?

Figyelt kérdés

dec. 12. 09:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Van egy bolond aki a szőrös p*nákra gerjed.
dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
1-es! Miért lenne bolond? Mondjuk nekem nem fétisem, és a csupaszt is szeretem, de a szőrös is bejön.
dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

#1


Akkor nagyon sok férfi bolond.


Az ég világon semmi baj nincs a szőrös puncival.

dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezzétek meg a nőket is nekik mi a véleményük a szőrről
dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

#4


Nekem nem kell megkérdezni, én tudom hogy sokaknak zavaró bizonyos szempontból, de sokaknak meg nem. Az ő döntése nyilván, hogy mit kezd magával ott lent. De az továbbra sem beteg, ha valakinek szőrösen is tetszik.

dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5# Számomra extrém érzés volt a muff iránti rajongás
dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Barátom erősen vallásos neveltetésben részesült és ez valahogy kijött a szexualitásában. Szereti ha nyakláncot viselek a mellem közé lógó nagy kereszttel.
dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7# te is vallásos vagy? Hogy kezeled ezt a vágyát?
dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Fenék,fenéklyuk fétis,lány részéről.F
dec. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy olyan barátnőm akit féltékennyé kellett tennem az nagyon beinditotta. Pl bementünk külön egy boltba és flörtölnöm kellett az eladó hölggyel. Amikről hazaertünk tiszta lucsok volt azonnal rám ugrott
dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!