Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűsz lányok, ti szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűsz lányok, ti szerettek kézimunkázni vagy orálozni?

Figyelt kérdés

jan. 12. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
😂😂😂🤦‍♂️
jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
jaj, nagyon! 🥺
jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szűsz? Biztos vagy te ebben?
jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
*Szűz
jan. 12. 16:46
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez egy általános kérdés mint a többi, nem értem mi ez a nagy fennakadás...

Sosem voltam még szűz lány, érdekel az ő szemszögükből, de mindegy.

jan. 12. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Szűsz :D :D :D
jan. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
A párjuknak igen, de nem önmagában a kézimunkázás miatt, hanem hogy örömet szerezzenek neki, mert szeretik (a pasijukat). Szerinted a szűzlányok random vadidegeneket kézimunkázgatnak csak úgy le, vagy azt akibe szerelmesek? S szerinted azért lesznek valakibe szerelmesek mert az adott fickó kézimunkázni akar velük?
jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom megéri e jobban kifejtenem a kérdést, mert láthatóan csak kötekedni jönnek a kdves válaszolók, a célközönség pedig sehol. A helyesírási hibám javítottam, ezúton is elnézést kérek a sok professzortól, aki sosem vét, hiszen nem ember, hanem vmi sokkal különlegesebb felettem álló fajhoz tartozik. Pl engem önmagában is fel tud izgatni, ha egy lánynak csinálok vmit az ő örömén felül. Ekkora baromságogat, amik itt reakcióként jöttek, hát sokat elmond kommentelőkről na... :) Csak kifejtem. :) A kérdés arra irányult, hogy egy lány, aki már együtt van vlakaivel, vagy volt, de még szexelni nem akar, azoknak izgató e, ezen fajta örömszerzések valamelyike netán? Azon túl, hogy kielégítik vele a másikat. Mert sztem, ha te vmit csak azért csinálsz, hogy a másiknak jó legyen az nagyon nincs rendben. Én pl sosem várnék el semmit csak azért, hogy nekem jót tegyen vele párom, de őt közben ez nem izgatja fel cseppet sem, netán még teher is számára. Talán most már sikerült célba juttatnom némiképp kérdésem lényegét a legértetlenebb agyakba is, legalább is remélem! Szép napot, puszika
jan. 14. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!