Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ,hölgyek van spriccelős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ,hölgyek van spriccelős orgazmusotok?Nekem csak egy partnerrel sikerült elérnem.Férfiként mindig álmom volt megtapasztalni,szerintem gyönyörű dolog ez egy nőtől.

Figyelt kérdés

jan. 14. 09:25
A kérdező szavazást indított:
Volt már
Még soha
Minden egyes alkalommal van
Vissza tartom mert félek ,hogy mit szól a partnerem.
27 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem csak akkor van, ha magamnak csinálom. Férfi még nem érte el nálam. 26n
jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még egyáltalán nem volt.
jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy előtte ne menjen le a csaj pisilni!
jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

3-as akkor ezzel azt mondod a hugyhólyag tartalmát üríti?


Nekem voltak ilyen partnereim. Pontosabban én voltam ilyen, hogy ezt váltottam ki belőlük. Bevallom őszintén, megelégedtem volna ha sima hüvelyi orgazmust tudok elérni náluk. Ne értsétek félre, nem vagyok finnyás és buzogány sem, továbbá a bőséges puncinedvet is imádom, de ami ilyenkor "spriccel", az teljesen híg, pisa szagú valami és a hugycsőből távozik

jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

"de ami ilyenkor "spriccel", az teljesen híg, pisa szagú valami és a hugycsőből távozik"


Nem, az ektoplazma, amit az orgazmus vált ki a hólyagban és az lövell ilyenkor ki a nagy élvezettől! Köze nincs a pisihez, a szerv, ami előállítja az éteri világban található, de a hüvelyből már csak nem törhet fel, hiszen ott a f*szod!

jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 érdeklődő35 ***** válasza:
0%

Igen, a hólyag telik meg, ha előtte nem volt wc n akkor inkább pisi, de ha volt, akkor az élvezet hatására valami mirígy áttetsző folyadékot termel, ami már egyáltalán nem pisi szagú, színű...

Legalábbis az én tapasztalatom alapján.

Elérni még némi kényelmetlenség árán is lehet, akinél egyébként nem sikerül, hogy az kem áll le egy orgszmusnál, hanem akár szelíd erőszakkal intenzíven tovább élvezteti a puncit. Akár egy léghullámossal, vagy kinek mi tetszik, és a 4 5 nél spriccelés jöhet. Ha nem, akkor csak sok orgazmus volt. Az se rossz 😎😇

jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Majdnem minden alkalommal van.
jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mármint szeretkezés közben a farkamtól.Nem segédeszköz stb…NAGYON különleges Nő számomra mindennél jobban szeretem őt.
jan. 21. 22:10
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
nekem egyetlen egyszer volt, akkor is magamnak csinaltam. 3 eve elek szexualis eletet, de sima orgazmusom is csak ketszer volt szex kozben.
jan. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ohhhh,Sajnálom …mi lehet a probléma?…figyelmesebb partner kellhet.És nem veszik észre h nincs orgazmusod szeretkezés közben?
jan. 22. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!