Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ,hölgyek van spriccelős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ,hölgyek van spriccelős orgazmusotok?Nekem csak egy partnerrel sikerült elérnem.Férfiként mindig álmom volt megtapasztalni,szerintem gyönyörű dolog ez egy nőtől.

Figyelt kérdés

jan. 14. 09:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
szerintem csak nem erdekli oket😆 mondjuk mostani baratom azert probal jobban odafigyelni, neki viszont nem tart valami sokaig, maskepp meg nem nagyon szoktam elelvezni (gondolok en itt oralra vagy ujjazasra)
jan. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
El se tudom képzelni h nem érdekel valakit a nő orgazmusa…Számomra az az első(nem azért írom)..de addig nem vagyok se nyugodt se nem élvezem míg nem érzem,látom h több orgazmusa nem volt a partnernek.
jan. 26. 07:43
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Kb minden alkalommal van többször is.
febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 mennyire irigylem a párod…csodálatos lehet…
febr. 5. 16:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Az ex szeretőmmel volt benne részem, más nem értett hozzá 😔🙄😔
febr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!