Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy férfinek semmi szexuális élete nincsen?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok, nekem határozottan azért nincsen szexuális életem, mert iszonyat sovány vagyok, nem férfias se az arcom, se a hangom. Szarul nézek ki.

jan. 17. 20:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
Akkor edz vazze.
jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Elég gyakori

"az utóbbi egy évben 18,9 százalékról 30,1 százalékra nőtt azoknak a 18–24 éves férfiaknak a száma, akik nem éltek aktív nemi életet. A kutatás eredményei fényében ez azt jelenti, hogy minden harmadik fiatal férfi számolt be arról, hogy legalább egy éve nem szexelt.


A 25–34 éves férfiak körében a szexuális inaktivitás aránya 7 százalékról 14,1 százalékra emelkedett, ez a növekedés azonban a biszexuális és homoszexuális férfiakra nem volt jellemző. A nők körében a legnagyobb változást a 25-34 éves korcsoport tagjainál figyelték meg, itt 7 százalékról 12,6-ra nőtt a szexuális inaktivitás."

[link]

jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%

Nekem pl rohadtul bejönnek a vékony pasik, minden pasim vékony, szálkás volt

Ez nem kifogas

jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Nekem pl.nagyon bejönnek a sovány férfiak.
jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
#3 A sovány az nem az izmos szálkás amire te gerjedsz..
jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Volt sovány,teljesen sovány pasim is.


Nekem bejön na..

jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Önkielégítést sem végzel?
jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
#6 Mondjuk ezzel továbbra sincs előrébb. A nagy átlga nem ilyen mint te. És akkor még ottvan 1001 dolog aminek passzolni kell.
jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Milyen szar lehet neked..
jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Magyarul... ESÉLYTELEN
jan. 17. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!