Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy férfinek semmi szexuális élete nincsen?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok, nekem határozottan azért nincsen szexuális életem, mert iszonyat sovány vagyok, nem férfias se az arcom, se a hangom. Szarul nézek ki.

jan. 17. 20:33
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

A sötét te vagy. Én nem eszek eleget, nem sportolok és ezért vagyok sovány. Mert nincsen munkám, sem jövedelmem.

Aki dagadt, az meg többet eszik, ennyi. Kár a gőzért, akármilyen dietetikusnak elmondanád, az én véleményemet támogatná.

jan. 18. 11:02
 22/27 anonim ***** válasza:
61%
Értem, szóval ahelyett hogy munkát keresnél, kezdenél valamit az életeddel, azon sírsz hogy nincs aki leszop. Hát tök logikus.
jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
79%

Azért mert vékony vagy, az nalam nem kizáró ok.

Az hogy otthon doglesz es nem csinalsz semmi, az mar inkabb...

jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nyugi, kérdező nekem sincs, mert nem vagyok egy nagy szám.
jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 gabor49 ***** válasza:
40%
kérdező te nagyon sötét vagy nem mindenki az evestol hizik el hanem betegsegtol egyebkent menj dolgozni és lessz pénzed
jan. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

"nem mindenki az evestol hizik el hanem betegsegtol"


A lusta dagadék emberek hitegetik magukat ezzel csak.

jan. 22. 15:55
 27/27 anonim ***** válasza:

A házas vagy és van két gyereked akkor ez nagyon gyakran előfordul mint nálunk is két éve szex mentes a kapcsolatunk a feleségemmel

41f

jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!