Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régen is ilyen kedvelt volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen is ilyen kedvelt volt férfi és nő között a anális szex?(direkt írtam ki hogy férfi és nő )

Figyelt kérdés

Nők ti szeretitek ?

Meleg párok véleménye köszönöm nem érdekel .



febr. 3. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Bocsánat
febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gondolom nem hetero 😂Nincs bajom a homoszexuálisokkal de nem az én világom és a kettő lehet hasonló de megse 😂
febr. 3. 21:11
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Mennyire régen? Már ókori ábrázolások és beszámolók is szólnak anális és orális szexről, csoportos szexről, biszex hármazosáokról, dildók használatáról, és intim szőrtelenítésről.


Csak aztán jött egy időszak, amikor minden, ami szexszel volt kapcsolatos, erkölcstelennek lett minősítve, a közösülés kizárólag gyermeknemző céllal volt elképzelhető, maszturbálni megvetett dolog volt, és egy nő a férjével való lefekvésre házastársi kötelességként tekintett, nem örömforrásként, ha netán pedig orgazmusa volt, mormolgatta a Miatyánkat szégyenében.

Alfelük pedig olyan tisztátalan tabuterület volt, hogy nemhogy szőrtelenítettek volna, inkább nem is nézték, ha nem volt muszáj.


Nem olyan régen ért csupán ez véget, nagyszülőink generációjára még abszolút igaz volt, hogy a nők házas mivoltukat kifejezendő fejkendőben jártak vasárnaponként a misékre, szüleink generációjában a nők már felvettek nadrágot szoknya helyett, és nem volt fejkendő sem, ellenben volt házasság előtti szex, de jellemzően egy, vagy nem túl sok szexuális partnerrel, és ugyanakkor még dzsumbuj a hónaljban és puncinál. Maszturbáltak már, de még nem használtak szexuális segédeszközöket, stb.


Az őket követő generáció - a mi nemzedékünk - pedig már intimszőrtelenít, szexszel többekkel, orál-anál, dildók, stb.

Éppen úgy, mint akár csak 3000 éve is, csak történt benne egy időszakos törés. Valójában ez a periódus volt az ember természetével ellentétes állapot.

Ahogyan ez a vallási háttér fokozatosan kikopott, elengedtük, néhány generáció alatt fokról fokra gyorsan vissza is tért az emberi viselkedés abba a mederbe, ami alapvető jelleme volt azelőtt is.

febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ez is egy újabb szokás inkább.
febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Mi a 70-es 80-as években voltunk fiatalok, és aktavak. Sosem hallottunk róla senkitől. Csak mostanában jött be a divatba ennyire az anális szex. 66/F
febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen én nem az ókorig megyek most vissza csak 80-as évek max.
febr. 3. 22:11
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

#6 Akkor, ahogy írtam, a '80-as években még tartott az átmenet a korábbi normalitásokba való fokozatos visszaállásba.

Nem hétfőről keddre, egyazon nemzedék saját életében, de (ahhoz képest, hogy milyen hosszú periódus billentette ki) viszonylag gyors ütemben, két generáció alatt lezajlott ez.

febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pedig a 80as evek az emberi tortenelem szempontjabol csak egy szempillantas. Imadom, amikor egyesek ugy probaljak felfogni a vilagot, hogy minden a szoci boomerek vagy a kozepkori kereszteny jobbagyok idejeben volt jo, osi es tokeletes. Pedig az is csak egy kis szeletkeje tobb szaz ezer eves foemlosi tortenelmunknek... raadasul nem is a legjobbak!
febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Én '91 be csináltam először az akkori barátnőm kérésére, imádta. Azóta én is nagyon szeretem. Ő akkor 18 éves volt, én 19.
febr. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én kisvárosban nőttem föl, és ac80-as években voltam kamasz.

Akkor ilyesmiről még hallabi sem nagyon lehetett.

Emlékszem, hogy akkor még az is nagyon nagy dolognak számított, hogy a város egyik könnyű nőcskéje szájjal elégítette ki az elhanyagolt nős férfiakat.

febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!