Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért reagálok ilyen irracioná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagálok ilyen irracionálisan? Én sosem szoktam ilyen lenni.

Figyelt kérdés
Elég régen nem volt partnerem, mármint utoljára konkrétan kamaszként, az első barátom, és ennyi. Sok volt mostanában a dolgom, egyetem, munka, ilyesmi. De a családom meg a barátaim folyton zaklatnak, hogy miért nincs senkim, úgyhogy szoktam tinderezni, és randikra menni. Nem igazán volt még szimpatikus férfi. Viszont szombaton az egyik barátnőm előrángatott bulizni, és találkoztam egy iszonyat helyes pasival, ha megkérnék, hogy írjam le az esetem, nagyjából ő lenne az. És odajött hozzám beszélgetni, nagyon értelmes is, baromi jót beszélgettünk, és azért közben jó pár ital is lecsúszott mindkettőnknek, aztán megcsókolt, és nem tudom hogyan, de érezte, hogy már ennyitől iszonyatosan kívánom😅. Itt még eltelt némi idő, mindegy is, de felvitt magához, és már a taxiban a belső combomat simogatta, meg a nyakamat csókolgatta, és hasonlók. Amit nála csináltunk… én ilyet még életemben nem csináltam. Mármint kb minden helységben szexeltünk, még a zuhanyban is, és utána reggel is. De akkor már nem voltunk olyan durvák, mert eléggé szégyelltem magam az előző este miatt.😅 Szóval nagyon durva volt… és képzeljétek, hogy ma reggel felhívott, hogy este benne vagyok-e egy vacsorában. Szerintetek bele menjek? Sosem csináltam még ilyet, de egyszerűen valami nagyon azt mondja, hogy menjek el. Mi történt velem? 23N

febr. 12. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Semmi sem történt, működött az, ami jót, ha működik...

Amúgy abból a szempontból kár volt kiírni, hogy te ezt már eldöntötted. Jól döntöttél.

Ne szégyelld magad, élvezd ki, akármi is lehet ebből.50/ f.

febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Csak k.rni fog használni mert könnyűvérűnek gondol, és az is vagy, néhány órás beszélgetés után hátast dobva!
febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem még el, ezért írtam ki. Miből gondolod hogy döntöttem?
febr. 12. 13:33
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Mindegy,hogy döntöttél, vagy nem, ő már téged megdöntött. Használ amíg tud,de mint írtam, ennek már nincs jelentősége.
febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3# megérzem, bocs.

Legalább 70-30 százalék , hogy folytatod.

Amúgy meg miért ne folytatnád???

febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Részedről nem kérdés, persze, hogy menned kell.
febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj, persze.

Sokan írják, hogy csak szexre fog használni, sajnos benne van a pakliban.

Viszont hozzá tenném, hogy én is voltam így. Találkoztam egy sraccal, nagy volt a kémia, le is feküdtünk aznap este. Immáron hat éve vagyunk együtt. ;)

febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

WTF??? Most komolyan, az után hogy buli után csak úgy beleugorva átkeféltétek az egész éjszakát azon morfondírozol hogy elmenj-e egy vacsorára? 😂 (pláne olyannal aki még tetszik is)

Azt mondják, hogy a nők bonyolultak, néha még saját maguk sem értik ők maguk mit akarnak, na de hogy ennyire? 😂

febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Jajajajaja biztos így volt🤣🤣🤣🤣 jó pár pia lecsúszott de felbírtak lenni reggelig,úgy hogy közben ment a szex🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 szinte mindenki tudja hogyha valaki jó pár piát megiszik az betompul elálmosodik,stb. Kicsit még csiszolj a sztorin mert ez így mem eladható.🤣😅😅😅😅
febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem voltunk fent egész éjjel, szexeltünk este, aztán ott aludtam, és utána reggel is. Egyébként nagyon köszönöm a válaszokat, nagyon jó volt a vacsora.:)
febr. 13. 02:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!