Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok akik csendesebbek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akik csendesebbek voltak középsuliban, otthon mindig kivertétek az osztálytársakra?

Figyelt kérdés

febr. 19. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Én igen.
febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%

Mi az, hogy "mindig"???? :O

Meg mi az, hogy "az osztálytársakra"???? :O

Soha eszembe se jutott!

Velük voltam összezárva 4 évig, olyanok voltak, mint a testvéreim!

Ennyire romlott már a mai tini világ, hogy mindenki mindenkivel, mint az állat? :O

38/F

febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Volt két lány aki nagyon tetszett. Azokra rendszeresen gondoltam maszti közben.
febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Olyan tanári kar volt a sulinkban, hogy arra minden fiú recskazott ahol éppen felállt. Komolyan írom! 10/9-10/10 tanarnoink voltak, szebbnél szebbek jobbnál jobbak. 16-18 évesen voltunk, tanáraink olyan 30-45-ig. Kit érdekelt a sulis csajok.......
febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Igen, matek osztályba jártam, így nem volt sok lány, de szerencsére akadt közülük 2-3, aki nagyon bejütt. Rájuk rendszeresen kivertem, és nem kicsi fotógyűjteményem is volt :))


22/F

febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Dehogy vertem ki az osztálytársaimra, nem vagyok én állat. Csak a lányokra :D
febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Sőt még a suli wc-be is kivertem
febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
párszor én is :) izgalmas volt
febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Srácok akik csendesebbek voltak középsuliban, otthon mindig kivertétek az osztálytársakra?"

Persze. De azok is így voltak vele, akik hangosabbak voltak.

febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Fiúkra vertem rendszeresen..Az egyik kiràndulàson èjszaka a kiszemeltem annyira berugott hogy kiütötte magàt..Èlvezèsig szoptam,s reggel azt hazudtam neki hogy az egyik szexi csaj volt akinek hasonlòan hosszú volt a haja mint nekem.
febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!