Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felszínes lennék amiatt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes lennék amiatt, hogy találkozás után nem vonzódok már hozzá?

Figyelt kérdés

Interneten megismertem egy csajt, hónapokig chateltünk, telefonáltunk, videóchateltünk, egymásba szerettünk végül. Mikor megvolt a találkozás, akkor döbbentem rá, hogy elhízott, amit én rühellek, mivel sportolok rendszeresen.


Találkozás előtt 2-3 nappal próbált felkészíteni rá, hogy egy " bálnát képzeljek el és úgy nem fogok csalódni".


Én voltam egy hülye, mert teljes alakos képet nem kértem tőle, az arcán meg nem látszódott annyira.


Szeretem a személyiségét, megvan a jó összhang, de nem vonzódok hozzá fizikálisan egyáltalán. Egy férfinak meg azért számít a testi vonzalom.


Találkozás előtt már elkezdett diétázni, de amint találkoztunk abba is hagyta.. Állandóan kérdezgetem, hogy volt-e kondiban, de nem, össze vissza eszi a szemét kajákat mellé.


Mit tennél a helyemben?



márc. 4. 09:04
A kérdező szavazást indított:
elengedni, van még rengeteg hal a tengerben
a belső számít, ha jól kijöttök nem akkora gond
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Megnevelném


Dom

márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Elengedni, van még rengeteg bálna a tengerben.
márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Nehéz ügy. Én is jártam hasonló cipőben.

Ha szereted, próbáld rávenni az egészséges életre, vidd el sportolni stb.

Vagy bejön vagy nem...

Nálunk a csaj 90kg volt, imádott zabálni, én 70kg izom voltam. Világ életemben sportoltam. Ő volt az első és egyetlen duci csajom. De szerelmes voltam nagyon! Gyönyörű arca volt, meg szép nagy mellei, de már 20 évesen lógtak neki, a hasa olyan volt hogy valaki azt hitte terhes. Nem voltam rá büszke a strandon. Sok ismerősöm cikizett, hogy hogy járhatok egy ilyen dagi lánnyal. Ha világosban szeretkeztünk, gyakran mást képzeltem oda.

Ezt leszámítva szerettem és jó volt vele nagyon! Csak hát a hája...

Aztán elkezdett fogyózni, mert már ő is szégyelte. Járt velem bringázni, úszni. Fitnesz kaját rendeltem neki stb. Leadott 20-25 kilót. Már egész jól kezdett alakulni a teste. De tiszta depi lett pár hónap múlva.

Mindenen összebalhéztunk, aztán szakítás lett belőle.

Azóta férjhez ment, gyereket szült. Egy zsírdisznó a pali. Meg sajnos ő is...! Győzött a lustaság.

Azért próbáld meg!

márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Hogy lehet valakibe beleszeretni interneten keresztül?

Miért nem találkoztatok előbb? Hogy-hogy videó híváson keresztül nem láttad az alakját?

És felszínes vagy? Igen. De a kémia ellen nem tudsz mit tenni. Ahogy egyikünk sem.

márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj azon, hogy felszínes vagy, nézd, nem te döntöd el mihez vonzódsz és mi nem tetszik. Ha nem tetszik a csak, akkor nem tetszik, ez van. Ez nem a te döntésed, olyannal meg nyilván nem erőltetheted magadra a kapcsolatot, akihz egyáltalán nem vonzódsz.
márc. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
JAh, még az lemaradt, hogy éppen, hogy a felszínes ellentétje vagy. Akkor lennél felszínes, ha aznélkül, hogy megpróbálnád megismerni, a kinézete alapján azonnal rávágod, hogy szóba se állok vele mert dagadt. NEM! Te pont az ellenkezőjét tetted (igaz nem tudtad, hogy ennyire el van hízva), de adtál esélyt a dolognak, hagytad ,hogy a belsője meggyőzzön, és ment is a dolog, elismerted, hogy belsőre bejön a csak, hisz még bele is szerettél, nem pattintottad le küső alapján, adtál egy esélyt a belsőnek, tehát már eleve király vagy. Az pedig mint mondtam, már nem rajtad múlik, ha testileg, szexuálisan nem hoz lázba. Vagy lehet én tévedek, de légyszi írjon már privátot az, aki maga dönti el, hogy mist mire áll fel és mi taszít
márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Testi vonzalom nélkül nem lesz semmilyen kapcsolat, ha tetszik, ha nem. A rengő hájak, oszlop vastagságú lábak, hordó méretű hasak, szegycsontig lógó tokák sem nőn, sem férfin nem vonzóak. Esetleg 1-2 embernek, de a jóval nagyobb többség csak lelombozódik tőle.

N

márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Rosszul álltál hozzá már eleve...

Bocs, de egész alakosan nem is láttad, hogy lehet beleszeretni? Még egész alakos képbe sem szabad ...

Ráadásul a csaj írta,hogy bálna, akkor mire számítoztál.

Ilyenkor tisztázni kell az ilyeneket az elején és abbahagyni az egészet.

márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy felszínes, a kapcsolatnak elengedhetetlen része a vonzalom.


Viszont remélem most tanultál belőle, akivel még sosem találkoztál abba egész egyszerűen nem vagy szerelmes. Amúgy miért húztátok hónapokig a találkozást?

márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért nem kell hetekig húzni halasztani a találkozót...

Az ember megkedveli a másik személyiségét, a külsejét meg felruházza mindenfélével.. aztán következik ez...

márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!