Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csiklói orgazmus mennyivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csiklói orgazmus mennyivel alávalóbb, mint a hüvelyi?

Figyelt kérdés
Intenzitás, időtartam, hatás-időtartam, meghittség és élvezeti érték szempontjából kérdezem.

márc. 13. 20:26
A kérdező szavazást indított:
Nem alávalóbb, nekem teljesen jó a csiklós életem végéig elvagyok vele
Egy kicsivel kevésbé jó
Ég és föld a különbség
Sajnos soha nem volt még hüvelyi orgazmusom
Nem tudom, de örülök hogy van csiklós
Férfi vagyok, leírom
Valami más
29 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne alávalóbb? Te sem láttál még nőt közelről 🤦‍♀️
márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem intenzívebb a csiklós, a hüvelyi elég lapos. Plusz nehezebben is jön össze. Én egyértelműen a csiklóst helyezem magasabbra.
márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Alávalóbb? Ebben nincs rangsor. Sok nő örül, ha van akármilyen orgazmusa. Nekem intenzívebb a hüvelyi. A partnerekkel, akikkel ezt átéltem jobb volt a kapcsolat is. Vessetek meg, nekem fontos a szex, az intimitás. Ha ez nem működik, akkor ahhoz a férfihez nem tudok igazán kapcsolódni, meg gondolom ő sem hozzám.
márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Mitől alávalóbb??? Ami jólesik az jólesik, nem rangsorolni kell hanem élvezni :)
márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4-es, pont az ilyen hozzászólások azok, amiket piros X-szel tudok visszaigazolni.


Gondolom soha nem volt még neked hüvelyi. Mondjuk nem lehet véletlen...

márc. 13. 23:20
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, a négyes válaszával nincs semmi gond, ez az igazság! Látszik, hogy eszed az nincs. Pont az ilyen hülyéknek nem lehet semmit megmagyarázni, mert nem azért kérdezel, hogy mások véleményét halld, hanem hogy a saját véleményedet igazold. Aki meg mást mond, az nyilván hazudik. Szánalmas...
márc. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

7-es, ne rágalmazz! Nem arról van szó, hogy aki nem azt válaszolja amit (szerinted!) várok, az ellenszenves lenne. Nem! Aki a kérdésre válaszolt, azt fel is pontoztam. Rosszhiszemű vagy, és tévesen feltételeztél. Hiba volt.


Nézd meg jobban a négyes hozzászólást. Válasz helyett visszakérdez, pedig azt hiszem ez egy jól megfogalmazott kérdés, gondosan paraméterezve.



Másrészt nem is akarom tudni, hogy az eszem mennyiségére miből akarsz következtetni, de nekem inkább úgy tűnik te projektálsz, és érzelmi alapon reagálsz. Ez is hiba.

márc. 14. 09:44
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Én mindkettőt szeretem és mindkettőhöz ragaszkodom. A csiklói általában intenzívebb, a hüvelyi viszont meghittebb. A csiklói inkább helyi jellegű, a hüvelyi az egész testem áthatja. A csiklóiban nincs túl nagy változatosság, a hüvelyi nagyon sokféle tud lenni. Csiklóiból nekem csak egy van (nagyon ritka, hogy kettő), hüvelyiből akár tíz is. Nekem személy szerint (és tudok, hogy szerencsés vagyok, bár van ebben tudatos tanulás is), a hüvelyi orgazmust könnyebb elérni. Nem mindig volt így, de szeeencsére most már évek óta bármikor könnyedén jön.

A legjobban azt szeretem, amikor a párom szájjal kielégít, utána rögtön behatol, és jön a hüvelyi orgazmussorozat.

márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi 9-es neked is. Ha jól értelmezem amit mondasz, egyik sem jobb a masiknál. Hanem más, és egyikről sem szívesen mondanál le.
márc. 14. 11:16
 10/14 anonim ***** válasza:
9: Igen, jól értelmezed. Sőt, én úgy fogalmaznék, hogy az igazán teljes kielégülést nekem az adja meg, ha közvetlenül csiklói orgazmus után van még hüvelyi is. Külön-külön mindig marad bennem egy kis hiányérzet, de együtt a kettő tökéletes kielégülést nyújt.
márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!