Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mit jelent az,ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit jelent az,ha egy nőnek azt írjátok, hogy "kalandozhatnánk"? Gondolom,hogy a szexelhetnénk szebb megfogalmazása, de konkrétan ilyenkor mire gondoltok? Csak szex és más semmi? Ilyen üzenetet kaptam egy általam régebb óta ismert férfitől. N

Figyelt kérdés

márc. 18. 16:31
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Megdukna az asszon hàta megett.
márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Elvinne valahova egy hétvégére vagy hosszabb időre, fizetné a költségeket, azt várja hogy cserébe szexelj vele.
márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Olyan pózban ès helyen dugna meg ahogy a felesègèvel nem teheti.
márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Még ha nem is pasi vagyok kb. amit eddig kaptál válasznak.

Lehet nem az asszony/bnő háta mögött és az is lehet,hogy sehova nem vinne csak az ágyig.

Szeretne megdugni,de nem akar kapcsolatot.Ennyi!

29/N

márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Kalandozhatnánk=meleg vok. Szivi.
márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent is írják, meg akar búbolni de mielőbb, kapcsolatot viszont nem szeretne. Aki ezt írja úgy gondolja, hogy már az első randin kufirc utána jónapot, viszlát.
márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy szerinted csak egy alkalmat akarna, nem rendszereset?

Legegyszerűbb lenne tőle megkérdezni, hogy mit ért ez alatt.

márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
ha ügyes vagy akkor lehetne esetleg több alkalom is
márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-es

Nincs semmi baj,csak kíváncsi voltam mit takarhat ez a szóhasználat.

márc. 18. 18:57
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Én arra szoktam érteni, hogy kezdhetnénk egy teljesen szexmentes masszázzsal. Ami nagyon finom, és ellazító. Karok, hát, comb. Maximálisan a csaj igényeit szem előtt tartva. Szigorúan bugyiban és a pólóban. Ez a kalandozás valójában! Felfedezni a másikat.


Majd néha néha a kezem a bugyi környékére téved. Tényleg "véletlenül" megérintve a puncit, bugyin keresztül. Aztán nyilván a kalandozás folytatása, hogy sok-sok puszi megy a csaj hasára. Ami valahogy, egyre lejjebb csúszik. Finom, meleg lehelet a bugyira, valahogy pont oda sikerül ahol a punci van.


Aztán ha a bizalom megvan (hiszen ez csak "kalandozás" amivel nem éltem vissza), már a bugyit is le lehet húzni finoman. Vagy kezdőknek: csak félrehúzni egy kicsit. Hiszen csak útban van.


És hogy a csaj se érezze magát kellemetlen helyzetben, én is ledobom a gatyát. Így egyenlőek vagyunk, pucéran. Nincsenek gátlások a testünkkel kapcsolatban.


Aztán egy puszi a puncira. De persze ne legyek tolakodó, csak egy. Inkább maradjunk a többi testrész puszilgatásánál. Mégis csak legyek úriember. Persze jó mély lélegzetet véve. Hiszen a punci illata maga egy afrodiziákum. Az a rengeteg feromon... Kicsit kitágítja a "kalandozás" fogalmának határát.


De csak csak visszatévedek a puszikkal a puncira állandóan. Mert az illata bevésődött a fejembe. Picit meg is lehet ilyenkor nyalni a csiklót. De nem tolakodóan. Csak úgy ismerkedés szinten. Csak úgy az "íze" kedvéért.


Aztán lehet már csak ide koncentrálni. Picit szét lehet húzni a szeméremajkakat, és meg lehet keresni a nyelvheggyel a csiklót. Picit be is lehet kapni az ajkaam közé. Csak úgy a kalandozás miatt picit "szívogatni". Biztos nem lesz a csaj ellenére már. Egyszer a férfiak is "szophatnak" :D :D :D


De a csikló után, a nyelvemmel, át is lehet siklani a hüvely bejáratához. És megnézni meddig ér be nyelvem. Ez egy teszt, nem szex. Csak kalandozás! Érezni, hogy bizony ha csaj nedvesedik. Milyen jó is az az édeskés, enyhén sós íz. De nagyon izgató ízű és illatú a punci.


Persze nem kell túlzásba vinni. Újra megint minden testrészt végig kell puszilgatni. Hiszen ez nem szex, hanem csak egy kaland.


Mikor éppen csókot adok a nyakára. Csak sikerül a farkam úgy igazítani, hogy a punci "bejáratához" igazodik. Teljesen véletlen persze.


Közben vagy én, vagy a csaj tesz egy picike csípő mozdulatot, és hopp... A punci elején érezhető kis szűkebb bejárón a makkom már át is ért. De neeeem... Ez nem szex, ez csak kalandozás! És itt meg kell állni. 3 centi az még nem szex. Csak kalandozás....


Aztán mindkét fél tudna a csípőkkel ritmikusan, ösztönszerűen mozogni. Ahol a péniszem tövig elmerül a punciba. De az már nem a kalandozás része... Innentől már kemény szex.


Szóval a kalandozás csak addig tart, amíg a férfi pénisze be nem kerül a hüvelyen belülre.


----------------------------

(K/N)edvdes válaszoló:

A "kalandozás" azt jelenti, hogy a férfi nm szexet akar, de a vége egy kiadós dugás lesz.

márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!