Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szex es mas semmi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex es mas semmi?

Figyelt kérdés
Egyik munkatarsam ha akar is barmit, eleg furan mutatja ki. Mindig azt mondja, hogy meg leszel b*szva, majd rajossz. Ha elmegy mellettem, nekem jon, de ugy hogy a mellkasa hozzam erjen, ha cigizni megy hiv magaval, meg osszesegeben jol elvagyunk, mondta hogy szep vagyok stb. Ha dolgozok o meg eppen nem, akkor engem nez altalaban. Sejtem a valaszt, de lehet csak poenkodik.
2017. dec. 17. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Buksz a bunkókra, úgy néz ki.
2017. dec. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem mondanam, hogy bunko. Igazabol hiaba is mondanam nalunk milyen a kozosseg a munkahelyen, ugysem ertened.

Ellenben valaszt nem kaptam a kerdesemre...

2017. dec. 17. 08:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján bunkó lehet...

A kérdést szerintem sokan nem értik, hogy mi. Én sem.

2017. dec. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem bunko, ezert kerdezem. Lehet csak poen.

Ugy alapjaraton normalis, lehet vele beszelgetni barmirol. Meghallgat, figyel, valaszol. A munkahelyen nagyon jo a kozosseg

2017. dec. 17. 08:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Altalaban mindenki poenkodik mindenkivel. Nem feltetlenul igy, de igy is. Nem gondolnam hogy bunko, mert nem ugy mondja, hogy na itt en vagyok a jani.
2017. dec. 17. 08:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést, de aki így udvarol az bunkó.
2017. dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig azt mondja, hogy meg leszel b*szva, majd rajossz."


Ebből, ha neked nem az jön le, akkor össze illetek.

2017. dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg akar dugni, csak hogy kapj egy valaszt is:)

Gondolom meg is fog tortěnni egyszer:)

2017. dec. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint mások sem én sem igazán értem a kérdést,de a választ majd megtudod rá,ha megleszel bszva,na

Csodás ember lehet,sok szerencsét egymással :)

2017. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár vissza is szólhatnál neki, hogy alig várom, hogy megb*sszál. Van olyan poénos, mint az ő beszólása.
2017. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!