Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben jogos lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben jogos lenne a megcsalas?

Figyelt kérdés
A parom extremen stresszes munkakorben dolgozik, raadasul egeszsegugyi problemaja is van.. szoval korulbelul egy eve nincs szexualis eletunk, pedig fiatalok vagyunk. Engem ez nyilvan nagyon frusztral, o pedig sajnalja, de nem tud valtoztatni a helyzeten. Van egy gyerekkori baratom, akihez mindig vonzodtam es o is hozzam. Erzelmileg volt koztunk valami, de nem fekudtunk le soha. Viszont par eve egy buliban utalt ra, hogy szivesen tenne velem ezt-azt.. :) es a mai napig erzem ezt a viselkedesen. Azt viszont nem tudom, hogy a parom ezt hogy fogadna. Azt meg foleg nem, hogy a baratnak mikent vazolnam fel ezt.. nem lenne megalazo neki, hogy szigoruan csak a szexert kene?
márc. 20. 10:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha tud róla és elfogadja akkor nem megcsalás. Minden más esetben ő úgy fogja gondolni, hogy nem volt jogos és vége lesz a kapcsolatotoknak.
márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt akarja, hogy te kezdeményezd a szakítást, vagy az a te hibádból történjen (kideríti, hogy pasasod van).


Hetero férfi bármennyire is fárasztó a munkája igényli nőtől a testiséget. Ha nagyon fáradt, akkor is kellemes masszás és lovaglás. Ha a szerszám nem lesz elég kemény, akkor is az orális kényeztetés.

Pont a szex hiány az, ami férfit motiválatlanná tesz kemény hajtásra.

márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen egészségügyi problémája van amitől nem működik a keze vagy a szája?

Meg stresszes? Legjobb ideg levezetés.

Kettő mi párommal eltérő munkarendben dolgozunk.

Én 8-17ig pénzügyi terület középvezető, ő 11-24ig vendéglátós. Én hétfőtől péntekig, ő össze vissza. Szabadnap átlagba neki hétköznap van, nekem szombat és vasárnap.

Mégis van idő összebújni. Ha meg nagyon fáradt van egy kis kézi vagy száj játék és kibékülök vele.

Szóval mindenki aki ráfogja a "stresszes életmódra" vagy "sokat dolgozik" az tényleg csak kifogás.

márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

Mi olyan nagyszerű abban a pasiban hogy egy évig bírod szex nélkül miatta?

Biztos megéri?

márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%
A megcsalás soha, semmilyen esetben sem elfogadható! Ezt vedd alapnak. Megbeszélhetitek a pároddal és ha benne van akkor mehet a dolog, de az már nem megcsalás.
márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!